• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

Slazem se Mijate!!!
Moram i ja licno da odem!!!
Tako da u subotu moze malo da se proskija!
Inace, za vikend u najboljem slucaju rade Karaman greben i Pancic, tako da znate...
Ja ne bih jos isla, malo je to staza a bice prepuno verovatno ali jbg moram po ski pass!!!

raca

Minjon, je li imas ideju koliko su cjene iznajmljivanja skija gore? Ne mogu da nakacim galeriju na auto s kojim cu ici ( C3 ), pa sam planirao da ponesem samo pancerice.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Uuuuu, nemam pojma, znam da su prosle godine u Konacima imali neki popust za studente...
Mislim da ne bi trebalo da bude vise od 10 eura dnevno!!!

minjon81

Ovako, po mom saznanju, od cetvrtka do subote se ocekuju niske temperature -5 do -10 i sneg!!!
Ako bude tako, tj ako bude minusa dodatno ce se praviti sneg i napravice Karaman greben i Pancic za skijanje!!!
Dakle, razmislite hocete li skijati ovog vikenda jer mislim da ce biti jako hladno (al to ajd) i da ce biti ogromne guzve...
Ja cu ici u subotu po taj famozni ski pass pa cu se javiti da prenesem utiske...

raca

Hvala Minjon na informacijama. Ja sam vec rekao da cu ici kako god bude, uplatio sam jos prije mjesec dana. Prije svega idem da malo ucim curu skijati, prosle godine je proskijala, ako ugrabim i ja malo... puna kapa.

Aj javite do sutra uvece kod ide od ekipe da razmjenimo telefone. Mogli bi neku rakiju popiti ;)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 07 December, 2010, 15:50:43
Ovako, po mom saznanju, od cetvrtka do subote se ocekuju niske temperature -5 do -10 i sneg!!!
Ako bude tako, tj ako bude minusa dodatno ce se praviti sneg i napravice Karaman greben i Pancic za skijanje!!!
Dakle, razmislite hocete li skijati ovog vikenda jer mislim da ce biti jako hladno (al to ajd) i da ce biti ogromne guzve...
Ja cu ici u subotu po taj famozni ski pass pa cu se javiti da prenesem utiske...

majo jesu li to staze pod brojen 4 i 7 na mapi

minjon81

Moram da vidim! Uglavom obe su plave, Karaman greben je i kratka poprilicno a Pancic je duza ali nisu zahtevne u svakom slucaju!!!
E kad bi samo pustili bar crvenu duboku... to bi bilo mmmmmmmmmm!

minjon81

Jesu Boki, 4 i 7!
Samo koliko ja vidim 4 je crvena na mapi a koliko se secam plavi su znaci na stazi...
U svakom slucaju ja mislim da je i ona realno plava... Na ove dve staze npr. nemas strminu kakvu imas npr u gornjem delu Poljica!!!
A nisi me ni pitao to, al aj rekoh da ti kazem!!!
JA cu u subotu gore po ski pass i ne znam koliko cu se zadrzavati, ako bude lepo mozda i skijam drugu polovinu dana...
Ajde cujemo se jo pa se verovatno i vidimo!

raca

Pozdrav s Kopa...

Napolju mete snijeg, nadam se da ce sutra raditi neke staze.  s:nij)

anan
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

BOJAN-BG

ja upravo krecem gore,dal su pustili topove u rad

minjon81

Rade topovi zasigurno, cula sam se sa drugarom koji je sef za uredjenje staza i vestacko osnezavanje!!!
Kaze za mene specijalno pravi roze sneg... hehehehe!
Na Kopu je i Marko Zburkos, spojite se ljudi!!! Eto mene u subotu ali ne verujem da cu skijati tog dana!!!

skiDeki

Ides na planinu a neces skijati???

Ja bi poludeo anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Ma skijau u nedelju, u subotu imam neke stvari da obavim sluzbeno pa verovatno necu stici da iskoristim makar pola dana...

skiDeki

OK, oprosteno ti je!
Posao na prvom mestu, svaka cast :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...