• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Nichifor

ne ne. kad doðem na granicu sa bugarskom nastavljam za bansko  ludzatobom:((

Bojan NS


BOJAN-BG

evo stigoh sad sa kopa,isao sam gore ibarskom do kraljeva,josanicka banja,kop sto se tice puta naj sigurniji i naj prohodniji a vratio se preko brzeca,brusa,krusevca i dalje autoputem do beograda,ovim putem je brze jedno sat vremena ali je put malo zeznut ima dosta leda a neki su i danas isli sa lancima iako po mojoj proceni mije bilo bas za lance,slicice ce biti dok malo odmorimo

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 12 December, 2010, 21:25:44
evo stigoh sad sa kopa,isao sam gore ibarskom do kraljeva,josanicka banja,kop sto se tice puta naj sigurniji i naj prohodniji a vratio se preko brzeca,brusa,krusevca i dalje autoputem do beograda,ovim putem je brze jedno sat vremena ali je put malo zeznut ima dosta leda a neki su i danas isli sa lancima iako po mojoj proceni mije bilo bas za lance,slicice ce biti dok malo odmorimo

Bravo BOKI!!! :)  Cekamo slike! :)

minjon81

Eto, dobio si iscrpan odgovor, ako nemas potrebu da svracas negde onda definitivno 1.

raca

Ja sam dosao i vratio se preko Brzece. Ok je put, za 4 sata od Beograda, isto u povratku ne racunajuci odmor od sat vremena za neki rucak. Bilo je snijega po putu, 1, 2 brzina do Brzece, ali opet ok. Ostatak puta do Krusevca je vise nego ok, posle toga jos nekih 25 km dobrog magistralnog puta i auto put...

Cjenim da je zeznuto ako ima velikog snijega, serpentine su dosta strme, ako ima neki sigurniji put u slucaju nevremena ili velikog snijega izabrao bih drugi pravac. Sto se tice zimskih guma...BEZ ZIMSKIH GUMA I LANACA U GEPEKU NIGDJE U PLANINU ZIMI, pa taman to bila i Avala.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nichifor

onda definitivno 1. odliène informacije. hvala svima. bojane èekamo fotke...

raca

Ovo za lance i zimske gume nije bilo upuceno nikom od ove ekipe, vec ljudima koji citaju ovaj forum i informisu se. Juce kad smo krenuli nazad vidio sam neke junake s ljetnim gumama po onom kijametu. Da li je ljude prevarilo lijepo vrijeme prije vikenda ili neznanje, ne znam... ali eto nije lose napomenuti.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

meni nije jasno kako nekome moze pasti na pamet da na planinu u sred zime krene sa ljetnim gumama. ne zelim nikoga da uvrijedim ali to je isto kao da na skijanje krenes u kupacim gacama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor

Quote from: DarkoN on 13 December, 2010, 14:14:44
meni nije jasno kako nekome moze pasti na pamet da na planinu u sred zime krene sa ljetnim gumama. ne zelim nikoga da uvrijedim ali to je isto kao da na skijanje krenes u kupacim gacama.

nije nemoguæe darkon :-)

Nichifor

kad mo¾e lindsey vonn...

Big_DANE


minjon81


Nichifor

zna ona sve, ne sikiraj se...

zburkos

E dodjoh sa otvaranje sezone...... tri dana kvalitetnog opijanja zurke i skijanje..... savrseno je bilo... nas devetro toliko smo se dobro proveli da samo o tome pricamo....:)))
Sreo sam Bokija na stazi i malo smo se ispricali, i kad sam zavrsio sa skijanjem krecem ka Hotelu i prolazi jedna djevojka i ja je gledam i vidim da mi je poznata kad ko je nasa jaranica sa foruma Minjon.... :bravo::( :bravo::(
Slike uskoro....