• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Hihihi, dobro prispeo!
Znas koliko mi je bedak sto nisam dosla u nedelju... Asledece nedelje slava pa tek onaj tamo vikend!!!
Ajde drugar cekamo fotkice!!!

zburkos

Nema veze sljeci put obavezno kafa.....
E pitanje za Racu jedan frajer je sjedio u istoj jakni koju on nosi pored mene na zici i tako smo malo pricali i rekao mi je da je iz Gorazda pa me zanima da li je to on bio????

minjon81

osoba A - ja sam Raca!
osova B - ja sam Raca!
osoba C - ja sam Raca!

raca

Glavom i bradom (ne sjecam se da li sam bio obrijan) ...

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

hahahaha, ladno ste se sreli u korpi!!

raca

Ja sam kasnije pretpostavio da je bio Zburkos... ali nisam bio siguran. Posto je pricao o forumu, znao sam da je neko od clanova... sistemom eleminacije, Minjon nije ( nije mi zenstveno izgledao :P ), a i nije Bojan, posto ga je drug nazvao Marko...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81


DarkoN

ovo je za rubriku vjerovali ili ne.   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Moramo uvesti neku lozinku kad cujemo da neko prica o forumu na zici... "Vazduh trepti kao da nebo gori..."  ;D
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

Quote from: raca on 13 December, 2010, 16:05:23
Moramo uvesti neku lozinku kad cujemo da neko prica o forumu na zici... "Vazduh trepti kao da nebo gori..."  ;D

da, da "sprema se oluja"   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

XAXA znaci ne vjerujem, idem u korpi prvo sa Bokijem, i keze mi da si i ti na kopu, i sljedeca korpa Raca... i ja pricam sa drugom odkle znam Bokija spominjem forum Jahorinu i nekako krenemo pricu sa Racom i po naglasu vidim da je iz nasih krajeva i pitam ga odakle je kaze iz Gorazda... pa sto ne spomenu da si i ti sa foruma... ;D nista na Jahorini moramo da se svi skupm definitvno al' sa namjerom ;D
Stvarno je za nevjerovati...... :bravo::(

01xxx01

aaaaaaaaaaaaaa, dobrih prica, super! da nije i mene ko vidio gore?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

raca

Kratko je bilo, nije mi palo na pamet odmah, klikeri su mi proradili tek kad smo sisli sa zice, a i mislio sam da cemo se ponovo sresti negdje...

Naravno, vidjamo se na Jahorini planski.


01xxx01, i ti si bila na Kopu?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Sto mi ne donese pantalone Sanja?

01xxx01

eee, nisam bila, nego kako ste krenuli ispasce da sam i ja mozda bila! mogu misliti kad krenu prepoznavanja zimus na jahorini, ha ha ha - skijas 100 metara i naletis na nekog!  :bravo::(