• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Mijate, ja sam htela za vikend gore ali rece mi drug da najavljuju 15 u + !!! nADAM SE DA SU SE PRESLI, NISAM NISTA GLEDALA!!!

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 21 December, 2010, 15:45:36
Mijate, ja sam htela za vikend gore ali rece mi drug da najavljuju 15 u + !!! nADAM SE DA SU SE PRESLI, NISAM NISTA GLEDALA!!!

Nece minjon biti +15 ...nema sanse... +5 najvise!


minjon81

Vidim Dane, i dobro je, bio je sarkastican ocigledno!!!

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 21 December, 2010, 16:15:21
Vidim Dane, i dobro je, bio je sarkastican ocigledno!!!

:P :P :P :P

mijat


minjon81

Verovatno znas za ovaj sajt http://www.skijalistasrbije.rs/strana/skijaliste-prognoza-list/skijaliste/KOPAONIK
mozes i ovde da pratis stanje!!!

brera


raca

Padao je nocas snijeg, vidim na kamerama da gruvaju topovi... Temperaturu u debelom minusu, izgleda da je sigurica skijanje za NG.

ole
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nichifor

http://www.hidmet.gov.rs/ciril/prognoza/zlatibor.php
pa jebote kojem se ovi Bogu mole. koje oni karte gledaju. nigdje snijega a kod njih ubi.

ima li neko prognozu za januarf. drugu polovinu. znam da nije pouzdana al ima li ko  regge

Nichifor

raca jel tuku svi topovi? dakle svih 70 posto staza koje su prekrivene? ili samo dopunjavaju panèiæ

raca

Ne vjerujem da tuku svi topovi, ako bude hladnih dana i dalje, vjerovatno ce postepeno jednu po jednu stazu dodavati. Juce su navodno radili sestosjed, cetvorosjed i ski lift, a i padao je snijeg... Ja se nadam da ce do petka, kad ja dolazim, pustiti bar jos tri, cetiri staze.

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Ma standardno radi Karaman greben i Pancic...
Visina snega je jadnih 5cm... Uzas!!
Propasce mi skipass!

raca

Ima li sanse Minjon da do vikenda puste jos nesto? Rece mi drug da su bili ukljucivali topove na Dubokoj i pustali i testirali zicu...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


minjon81

Ne znam stvarno ima li sanse a nemam sanse ni da proverim, malko sam pokarambasila odnose sa vezom na Kopu!!! Sorry!!!