• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

raca

Qq Minjon, pa sta sad da radimo?! Sad moramo preko Male Krsne da se informisemo  ;D ;D

Sve oci su uprte u Mijata :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81


minjon81

Mijate jel rade Duboka I i II?

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Narode, danas je bilo odlicno skijanje... Tempratura npr oko -3 minimalna, nije bilo vetra, mozda malko pred kraj dana... Snega na stazama (Duboke, Pancic, Karaman) sasvim dovoljno za lepo skijanje...
Evo malo slikica... Bic ih jos al dok ljudi pokace po fb pa cu jos nesto da proberem da dodam, ovo sam fotkala telefonom pa nisu neke, ali cisto da vidite stanje...


Nichifor


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ole ole ole ludnica..gledaj tamo snijega  :'( super fotke njonmi  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

minjon81

Zaharije, bice posle jos fotki, nisam imala ja aparat a nije mi se dalo bas da skidam rukavice i pipkam onaj ekran...
Pazi, ne znam da li smo bili prezeljni skijanja ili sta je, bilo nas je dosta i veruj mi da nisam svratila nigde na caj celog dana...
Vazno je da radi Centar i Duboke, kljucna stvar (bar za moj ukus) da bi bilo dobro skijanje, naravno, idealno je kada ima snega svukuda pa rade i ostale staze...
Ja se nadam oko srpske ng bude jos vise snega i naravno oni dodaju vestacki i strava... Sto se staza tice, ovih koje rade, na njima je skroz ok za skijanje, nemas blatnjavih fleka... Stvarno nam je bilo fenomenalno!!!

Samo, preporuka za sve, obavezno malo trneniga pre skijanja, kao sto negde rece HeAd teretana kao priprema!!!  regge

Fala Hare  ole , snega ima taman tamo gde treba - na stazama!!!

Nichifor


minjon81

Pa ako bude makar nocu minus, a danju ne od nas na 9 bice snega ne brini... ostavi te dugorocne prognoze... Jutros kad smo stigli pici sunce a onda u 11h sati okrenu vreme pa je na kraju i padao sneg... Nemoj e nervirati unapred!!! Bice snega!!!

Nichifor


minjon81

Tako treba! Optimizam! Pijemo rakiju, cekaj da smislim neku koja retko radi da bi izazvali, na Suncanoj dolini ski bife!!! Moze?

Nichifor

minjonèe, èekam te tamo u 9.15h,  17.1. regge

minjon81


DarkoN

zavidim ti nemas  pojma koliko.

ali ima jedna stvar koju do sada nisam skontao.  ja sam mislio da je sanja jedini pozer na ovom forumu  devil:( devil:( devil:( devil:(

sala mala.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...