• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Powderman

Ma ne... Pa vojska je u svom objektu, nije to nesto u fazonu kasarne da ti se seta namrsteni oficir kroz hodnik i lupa gde se nesto cuje  ;D Necete moci bas da pravite bahanalije u sobi jer moze biti porodica sa malom decom pored ali to je kao i svuda, znaci opusteno sto se toga tice. Ionako uvece prosetas do Rtnja pa kad se vratis samo se onesvestis u krevet  sleep:(

Bojan NS


minjon81

Nemam sta dodati, sve ste lepo rekli osim da informacije o vremenu su najtacnije na sajtu skijalista Srbije... A ako si bas nestrpljiv mogu ti dati br metereoloske stanice na Kopu pa proveri 036471020!!!

Nichifor

Quote from: minjon81 on 09 January, 2011, 23:41:13
Nemam sta dodati, sve ste lepo rekli osim da informacije o vremenu su najtacnije na sajtu skijalista Srbije... A ako si bas nestrpljiv mogu ti dati br metereoloske stanice na Kopu pa proveri 036471020!!!

kome ti to? regge

minjon81

Ti to meni kome ti to?  regge
Pokusavam ti sacuvai neki zivac, da ne trzas na skijama da te se ljudi plase na stazi!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: devil:(

Nichifor


Nichifor

napisao borko na sajtu kop-a: "Covece smorio si vise sa Francuskom .Aj idi vise u tu Francusku i prestani da nas zracis.Necemo u Francusku , daleko nam je , skupo nam je , i ne zelimo tvoj smestaj za izbeglice.Shvati , NE ZANIMA NAS. Ovo je sajt o Kopu ili pisi na tu temu ili ne spamuj vise".

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: pao sam pod astal

minjon81

svasta li se pise po tom sajtu... hiihiiihihiii

Bojan NS


mijat


raca

Pocele da popustaju staze na Kopu, iako su i danas radile sve zice, a i vidim da je zavidan broj skijasa na stazama.

Po pitanju oduzetog ski pasa, da se ja pitam, dnevno bi bilo desetine onih koji bi se zalili kao Ljubica. U svakom slucaju, trebalo bi po nasim skijalistima sastaviti neke letke sa nekim osnovnim pravilima ponasanja na ski stazama.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skiDeki

Svuda, pa verovatni i na kopu imaju izrazeni na vidnom mestu 10 fis pravila o ponasanju na skijalistu i nazaceno da se moze oduzeti skipass ukoliko se ne postupa po pravilima!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nichifor

LJUDI JEL IMA KO NEKOGA POUZDANOG DA NAZOVE GORE DA PITA KAKVE SU STAZE. MOGU LI TOPOVI BAR NOÆU DA RADE??jbg nisam vidio velika slova a sad mi se ne da ponovo kucati. aj poma¾ite da l da otkazujem ili ne

BOJAN-BG

ma radice topovi sigurno cim je mali minus a nisu bas tako ovi na kopu neozbiljni kao ovi na jahorini

minjon81

Bilo je puno pitanja vezanih za vojno odmaraliste!!!
Ja nisam tamo nikada bila ali moja drugarica Jela jeste i evo njenih utisaka...

Nemam vremena da se sada kacim na forum, pa im ti reci da ima smestaja u tzv.bungalovima, i u njima su apartmani sredjeni prosle godine i izgledaju strava, ali su sada nesto skuplji, mada ne znam koliko tacno kostaju. U samoj kasarni su bile èetvorokrevetne sobe, sa zajednièkim kupatilom, ali sve je sredjeno i cisto, koje sada ne znam da li se izdaju Hrana je u njihovoj kasarni, ukusna i bila je jako jeftina. Uglavnom, do prosle godine, mogli su da idu samo clanovi porodica vojnih lica, naravno tu se varalo, ali je podnosilac zahteva za smestaj morao da bude neko ko radi u vojsci i zato je sve bilo jeftinije. posto je to u samom centru, staze su blizu, karaman je na 5 minuta, a konaci su prekoputa kapije.