• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Nichifor


BOJAN-BG


Nichifor


raca

Quote from: skiDeki on 10 January, 2011, 17:02:35
Svuda, pa verovatni i na kopu imaju izrazeni na vidnom mestu 10 fis pravila o ponasanju na skijalistu i nazaceno da se moze oduzeti skipass ukoliko se ne postupa po pravilima!

Il ja ne vidim dobro, il nisu bas na vidnim mjestima. Na Jahorini i Kopu nisam vidio nigdje... Nije bas da sam zagledao ali nisu me bas ni 'ubole' u oci.


Zaharije, ja sam veceras dobio informacije od ljudi koji su trenutno gore da su danas popustile staze vidno jer je bilo toplo, ali se skijalo na svim stazama.

Za srijedu su najavili padavine, tj. snijeg, ne mnogo, posle toga par toplijih dana do subote i od nedelje minus.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nichifor

ma ok je to ali sve je nesigurno. ako uspijem prodaæu ipak aran¾man i idem u at.

minjon81

Ne moze, cekam te na Suncanoj 16.1.!!!

raca

Quote from: zaharije on 11 January, 2011, 02:39:52
ma ok je to ali sve je nesigurno. ako uspijem prodaæu ipak aran¾man i idem u at.

Potpuno te razumim. Ne znam kakve su ti mogucnosti, ali ipak Kop nema greske ako uspijes da se iskombinujes neki produzeni vikend, recimo dva, tri radna dana spojis uz vikend kad je vec izvjesno da ima dosta snjijega i da je prognoza obecavajuca.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

http://www.skijalistasrbije.rs/strana/skijaliste-webcam-view

I danas staze izgledaju odlicno, izgleda da su nocas topovima popravili sve od juce.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nichifor


Nichifor


Nichifor


raca

Sudeci po kamerama, sve uredno radi..., bas sam danas par puta bacio pogled, bilo je maglovito ali je sve radilo. Sudeci po kamerama, staze su ok.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nichifor

daga daga

Nichifor

buhuhuhuhuhuhuhu

Nichifor

daga daga daga