• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u Snegu

Started by skiDeki, 02 December, 2010, 18:48:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Posto smo, kako VIP rece rasturili clib Ludog Daneta, evo nam nove kafane koja se slaze sa nadolazecim danima s' puno snega!!!

Veceras pice gratis, navalite!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

red je da se popije jedno pivo i nazdravi u novoj kafani.zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

daj i meni nesto, da popijem, ne dizem glave od tastature vec dva dana.... jedna domaca kruska illi sljiva, moze i kajsija ili bilo koja druga  austin:(

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 02 December, 2010, 18:57:10
daj i meni nesto, da popijem, ne dizem glave od tastature vec dva dana.... jedna domaca kruska illi sljiva, moze i kajsija ili bilo koja druga  austin:(
ovo me je podsjetilo na ono "pivo, vino, stok i loza to je moja dijagnoza"   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

katar dobi sjetsko prvenstvo  :o
16 stadiona na 1 mio stanovnika, na 150 km2  :o  :o
sve u krugu od 30 km navijaci, igraci, hoteli - dali ce biti navijacica  :'(
sve klimatizirano 30°C  :P

MarijaBB

Imam veze u Kataru, vjerovali ili ne.

Ali ulazim ja u kucu kad cujem:"nova kafana, dzaba cuga, muzika po zeljama, moze i pozdravi...." Racunar doziva li doziva :)

Big_DANE

E nek ste razvalili club Ludog Danet!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DAJTE PIVOOoooOOOoOOOooo!!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

lola


Nichifor


lola

eto brzo si ti nakupija..¾ivio ole

Big_DANE

adje DarkoN na pivceeeeeeeeeee


minjon81


Nichifor


minjon81

Moze li meni jedna skija? sama cu da je prekratim...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nichifor