• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kad ko dolazi na Jahorinu - 2011

Started by otrov, 17 December, 2010, 10:30:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milfex

Hvala na informacijama, ali ima li ko kakav predlog! Volio bih da slavim u nekom kaficu da ako bude nekih narodnjaka, da to ipak budu oni stari gotivni narodnjaci a ne ovo novokomponovano tipa Ekrema i Ere Ojdanica  :o


dale

zaharije,za to ces morati naci neku bogatu baku ili tetu sa Njemackom penzijom npr.

HeAd

zar stvarno Vi placate gore kad odete?  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dale


minjon81

Dakle, ja nikoga ne srecem na stazi ili u kafani!
Uzdam se u ove sto ne znaju kada ce kao npr Sanja, Darko, Hare, VIP...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj samo mogu reci blago se vama  :'( ... i zelim vam puno dobrog vremena-skijanja (s manje povreda i sumskih jagoda) uglavnom sve najbolje uzivajte i za mene

raca

Au brate, svi planiruju mjesecima unaprijed... Ko da ste iz Svajcarske.

Ja sam gore... ad hoc... kako mi se zalomi, dan, dva (puta n) kad ugrabim.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Pa ne mozes bas reci da je 5h puta za skakanje na skjanje na Jahu! Da je tako ja bih jutros bila gore!!!

PES

Quote from: minjon81 on 17 December, 2010, 13:46:19
Ti ne dolazis ali cisto da znas ko kada dolazi... hehehehe

26.02.2010.pa do narednih 7 dana, ne znam datum...
vidim da ce nas biti poprilicno:))) mi dolazimo u istom terminu, izgleda da ce biti dobra zabava, kazu da je najveca ludnica u tome periodu:)) Tko zna mozda se sretnemo na stazi:))

minjon81

Ne znam da li ti je neko vec pozeleo dobrodoslicu na forum, ako jeste evo jos jednom - dobrodosao!
Bilo bi lepo da se vidimo ako smo vec u istom terminu!
Postoji tema gde forumasi kace svoje fotke u ski odelima tako da je lako prepoznati se na stazi!!!

Nichifor

jel ovo sad kafana? ako jeste ovde zora iz donje èaðavice, more l dva glasa za kebu od mene i mog èoeka? i piva naravno. ladna.


Big_DANE


PES

hvala na dobrodoslici ;D budem nasla tu temu i stavila slike poslje nove godine jer sam za novu godinu u Austriji ( i iskreno sada se zgrazam nad njihov pristup nakon sto sam otkrila Jahorinu ;D (L) (R)) neznam, sam pristup ljudi po forumima ili kada smo zvali za apartmane pristup vlasnika...ma jednostavno odusevljena:) jedva cekam ;D
A sto se tice prepoznavanja na stazi...mislim da nije toliko tesko prepoznati curu koja ujutro skija ko covjek, a popodne se ubija na bordu jer je teski pocetnik i usput pokusava na sve nacine se spustiti niz stazu i docepati prvog kafica ;D