• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kad ko dolazi na Jahorinu - 2011

Started by otrov, 17 December, 2010, 10:30:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Quote from: minjon81 on 18 December, 2010, 11:11:59
Pa ne mozes bas reci da je 5h puta za skakanje na skjanje na Jahu! Da je tako ja bih jutros bila gore!!!

Izvini, promaklo mi je ovo...

Pa kako za koga, zezao sam se vise, nije bas da planiram veceras za sutra, jednom sam cak i tako, petak uvece prelomio(slike koje su kacili tog dana su me ubjedili), i ujutro u 5 krenuo iz Beograda s drugom, skijali dva dana, prespavali i vratili se. Obicno bracim pogled vidim kako je vrijeme par dana prije, sta se desava, ako mogu da se uklopim sa obavezama i slobodnim danima, spojim dan dva sa vikendom i to je to. Nesto mi je daleko planiranje sad za februrar, cak i za Alpe i Bugrasku mi je daleko, sto zbog posla, sto zbog privatnih obaveza.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

otrov

Quote from: milfex on 17 December, 2010, 21:56:54
Hvala na informacijama, ali ima li ko kakav predlog! Volio bih da slavim u nekom kaficu da ako bude nekih narodnjaka, da to ipak budu oni stari gotivni narodnjaci a ne ovo novokomponovano tipa Ekrema i Ere Ojdanica  :o

ja bi ti preporucio da odes u peggy ... ostla mjesta ce ti biti pjevaljke ... ima jedna kafana kod snjezne kraljice gdje je jedan lik iz hrvatske svirao klavijaturu,pa ako bude gore ove godine ne bi ti bilo lose da saznas gdje tacno svira
share it with friend or two

mallorca

Quote from: PES on 18 December, 2010, 23:33:09
Quote from: minjon81 on 17 December, 2010, 13:46:19
Ti ne dolazis ali cisto da znas ko kada dolazi... hehehehe

26.02.2010.pa do narednih 7 dana, ne znam datum...
vidim da ce nas biti poprilicno:))) mi dolazimo u istom terminu, izgleda da ce biti dobra zabava, kazu da je najveca ludnica u tome periodu:)) Tko zna mozda se sretnemo na stazi:))

evo i ja se pridruzujem, i moja ekipa dolazi u isto vrijeme :))

minjon81

Quote from: mallorca on 20 December, 2010, 15:56:33
Quote from: PES on 18 December, 2010, 23:33:09
Quote from: minjon81 on 17 December, 2010, 13:46:19
Ti ne dolazis ali cisto da znas ko kada dolazi... hehehehe

26.02.2010.pa do narednih 7 dana, ne znam datum...
vidim da ce nas biti poprilicno:))) mi dolazimo u istom terminu, izgleda da ce biti dobra zabava, kazu da je najveca ludnica u tome periodu:)) Tko zna mozda se sretnemo na stazi:))

evo i ja se pridruzujem, i moja ekipa dolazi u isto vrijeme :))

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

ledeni

ja dolazim sa 5 jarana 12.1.  eto raja vidimo se!!! pozdrav
samo gasssss

otrov

share it with friend or two

Kenan27

U ponedjeljak, bude li snijega ofc.

leone

29.01-kao i veæina........u nedilju negdi na kavu da se upoznamo.........

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja cu vjerovatno bit na stazi tako da me safatajte i objerucke me ponesite u kafanu jer se ja tesko odlijepim sa staze

BOJAN-BG

u petak i subotu ce izgleda biti ludilo gore

mallorca

Quote from: harison on 22 January, 2011, 22:19:49
ja cu vjerovatno bit na stazi tako da me safatajte i objerucke me ponesite u kafanu jer se ja tesko odlijepim sa staze

meni si obecao instrukcije iz snowboarda, ako treba nosim te ja i na ledjima do kavane. :D jesi gore 26.?

djmiros

Ko bude sve OK iduci vikend sam gore anan

looka


Big_DANE

Jbt... bice ljudi...ima da vas sve uslikam :D 

Kad me vidite gore velikog ogromnog u crvenim pantalama i jakni ...sa belim bordom...taj sam...viciteeeeeeeee!!! :D

skiDeki

Samo da vas upozorim sa Danetom morate biti pazljivi i ici mu niz dlaku, jer ako ga iznervirate samo vas lupi od gore u glOvu i zakuca vas u sneg!!!

Eto cisto mali info :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...