• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kad ko dolazi na Jahorinu - 2011

Started by otrov, 17 December, 2010, 10:30:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 20 February, 2011, 14:12:29
Samo da vas upozorim sa Danetom morate biti pazljivi i ici mu niz dlaku, jer ako ga iznervirate samo vas lupi od gore u glOvu i zakuca vas u sneg!!!

Eto cisto mali info :o

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Deki sunce mu ispade da sam HULIGAN  :'( :'( :'(

skiDeki

Ma salim se malo devil:(

Znaci da ispravim Dane vas nikad ne bi udario od gore, on tuce samo samarom (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 20 February, 2011, 14:39:32
Ma salim se malo devil:(

Znaci da ispravim Dane vas nikad ne bi udario od gore, on tuce samo samarom (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:

p.s. sad si na brerinoj i mojoj crnoj listi! :P :P :P

looka

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 14:23:01
Quote from: skiDeki on 20 February, 2011, 14:12:29
Samo da vas upozorim sa Danetom morate biti pazljivi i ici mu niz dlaku, jer ako ga iznervirate samo vas lupi od gore u glOvu i zakuca vas u sneg!!!

Eto cisto mali info :o

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Deki sunce mu ispade da sam HULIGAN  :'( :'( :'(

Ja sam odgodio dolazak!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: looka17 on 20 February, 2011, 19:02:06


Ja sam odgodio dolazak!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nemoj da me ceras da dolazim u Doboj! :P :P

looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja i instrukcije ko nebo i zemlja neeeeeee daj ti boze da te ja ucim....bilo bi sad me vidis sad ne vidis.....bgm morat ces naci post gdje sam ti obecao instrukcije da se uvjerim jer mi moj brera ispio pamcenje na slamku ...niceg se ne sjecam samo onih dana kad sam bio s njim  hug:( lijep pozdrav iz tople Crne Gore  :bravo::(


leone


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


olelole

zna li iko kako se zovu momci ( iz beograda) sto su svirali sad 02.i 03. u hotelu vucko ?? hvala :)

Jancek

25.2.2012 - 5.3.2012 ;D Daj bog da bude snijeg .. proslo godino ga bilo dosta :P

MilanP


mallorca

Ljudi tu¾na vijest. Meni je ove godine propalo skijanje tako da me nema na Jahorini za ovu sezonu :((((((((  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

minjon81

sto? jesi dobro? i ko je sad na ovom nalogu? nino?