• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

board rental

Started by mallorca, 17 December, 2010, 13:42:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mallorca

ljudi bok, oprostite odmah u startu ako je tema u krivom forumu, admin slobodno je prebaci gdje spada, ali nisam pojma imao gdje bi je stavio.


Posto prvi puta dolazim na Jahorinu, zanima me koliko bi me kostalo iznajmljivanje snowboarda na 7 dana (dosao bih u terminu od 26.2 - 5.3 2011, pa ako u podsezoni imaju neki popust ili nesto da mi mozete reci). Sto se tice znanja, ja sam pocetnik u boardanju, tako da mi je najobicniji board vjerovatno sasvim dosta. Please ljudi pomagajte, trebaju mi informacije da bi si mogao planirati financijski putovanje, unaprijed hvala.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE

Pa tako ...za 7 dana racunaj oko 70E !!! Mozda je i manje nisam siguran...cim se Hare pojavi ...odgovorice ti tacno! :)

mallorca

e hvala, znaci sad se samo ceka harrison za sluzbenu potvrdu. I da, s obzirom da dolazimo u podsezoni, ima li jos uvijek mjesta za izaci, zabavljati se, snijega ima i sve to?

Big_DANE

Quote from: mallorca on 17 December, 2010, 17:40:12
e hvala, znaci sad se samo ceka harrison za sluzbenu potvrdu. I da, s obzirom da dolazimo u podsezoni, ima li jos uvijek mjesta za izaci, zabavljati se, snijega ima i sve to?

DJE NECE!!! TO TI JE NAJJACI PERIOD PO MOM MISLJENJU!!!!! Ja cu 90% doci 2-6.marta tako da se verovatno vidimo!!!!!!

mallorca

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 December, 2010, 18:08:54
Quote from: mallorca on 17 December, 2010, 17:40:12
e hvala, znaci sad se samo ceka harrison za sluzbenu potvrdu. I da, s obzirom da dolazimo u podsezoni, ima li jos uvijek mjesta za izaci, zabavljati se, snijega ima i sve to?

DJE NECE!!! TO TI JE NAJJACI PERIOD PO MOM MISLJENJU!!!!! Ja cu 90% doci 2-6.marta tako da se verovatno vidimo!!!!!!

ajde bit ce mi drago da popijemo po par komada ;)  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


minjon81

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 December, 2010, 18:08:54

DJE NECE!!! TO TI JE NAJJACI PERIOD PO MOM MISLJENJU!!!!! Ja cu 90% doci 2-6.marta tako da se verovatno vidimo!!!!!!

kakvi su ovo momenti Dane? pa onda se kacimo!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: minjon81 on 18 December, 2010, 01:17:03
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 December, 2010, 18:08:54

DJE NECE!!! TO TI JE NAJJACI PERIOD PO MOM MISLJENJU!!!!! Ja cu 90% doci 2-6.marta tako da se verovatno vidimo!!!!!!

kakvi su ovo momenti Dane? pa onda se kacimo!!!!

minchi brat cemo jagodice u cetvoro  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: harison on 18 December, 2010, 01:55:06
Quote from: minjon81 on 18 December, 2010, 01:17:03
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 December, 2010, 18:08:54

DJE NECE!!! TO TI JE NAJJACI PERIOD PO MOM MISLJENJU!!!!! Ja cu 90% doci 2-6.marta tako da se verovatno vidimo!!!!!!

kakvi su ovo momenti Dane? pa onda se kacimo!!!!

minchi brat cemo jagodice u cetvoro  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

da da da da.... :)

minjon81

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 18 December, 2010, 02:30:09
Quote from: harison on 18 December, 2010, 01:55:06
Quote from: minjon81 on 18 December, 2010, 01:17:03
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 December, 2010, 18:08:54

DJE NECE!!! TO TI JE NAJJACI PERIOD PO MOM MISLJENJU!!!!! Ja cu 90% doci 2-6.marta tako da se verovatno vidimo!!!!!!

kakvi su ovo momenti Dane? pa onda se kacimo!!!!

minchi brat cemo jagodice u cetvoro  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

da da da da.... :)

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mallorca

e hare thx puno, sad napokon mogu napraviti kompletan troskovnik ;) I jos je na kraju povoljnije nego sto sam se nadao. Nego slusaj, jel moze ovako, ti meni i mojim prijateljima pokazes par osnovnih stvari, tako da mozemo bezbrizno po stazama, a za uzvrat te castimo u birtiji ko cara, moze?   ole (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) :))

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mallorca

dogovoreno stari, ajde da ne idemo puno u off, vidimo se svakako tamo i veselimo se upoznavanju super ljudi ;) :bravo::( anan

goghie

hoæu i ja da upoznam ove forumske bordere afrocool:(
I can go with the Flow...