• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ski rental

Started by MilanP, 26 December, 2010, 00:17:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

Zdravo raja
Jel zna neko kakve su cene ski rentala ove godine?

MilanP


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da...  www.jahorina.org  -- ski rental ...i sve ti tamo pise  :bravo::(

MilanP

Ja kada udjem u ski rental tamo nema cena
Tabele prazne
Zato u pitam da mi ovde napises kolko je komplet dnevno.

vip-jahorina

evo prijatelju, sad je sve u redu i cijene su online:
Rental Jahorina

MilanP


ika87

Zna li ko u kom se ski rentalu mogu servisirati  skije i koja je cena?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: ika87 on 23 February, 2011, 17:33:02
Zna li ko u kom se ski rentalu mogu servisirati  skije i koja je cena?


Servisa imas skoro u svakom ski rentalu. Moja preporuka ski rentali: Snezna kraljica (kod Ogorjelice), hotel Bistrica ( 10€ voskanje i ostrenje kantni) moze i jeftinije ako budes sa mnom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ika87

Quote from: harison on 23 February, 2011, 18:01:42
Quote from: ika87 on 23 February, 2011, 17:33:02
Zna li ko u kom se ski rentalu mogu servisirati  skije i koja je cena?


Servisa imas skoro u svakom ski rentalu. Moja preporuka ski rentali: Snezna kraljica (kod Ogorjelice), hotel Bistrica ( 10€ voskanje i ostrenje kantni) moze i jeftinije ako budes sa mnom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pa naravno  sa kim drugim :P,u svakom slucaju hvla ti!! (:smijeh: (:smijeh:

snjezana

Quote from: ika87 on 23 February, 2011, 17:33:02
Zna li ko u kom se ski rentalu mogu servisirati  skije i koja je cena?


Na Poljicama sam vidjela da je servis 20-30 KM, a kompletna oprema za tjedan dana 100KM

Jancek

Pa vi imate drazje servise nego mi .. ::) ja sam juce nabrusio kante i povoskao skije .. od mene i moje djevojke i platio sam 10€ .. pa dobro to mi je uradio prijatelj .. a ostali servisi imajo max. 10€ po komadu :)

Mak

Koja je napristupacnija i najbolja radnja sa rentom na jahorini,koliko bi kostalo da se iznajmi samo snowboard na jedan dan ?  ::) otvarao sam link ski rental ali ne pise cijena
feel the snow.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Mak on 28 February, 2011, 17:55:34
Koja je napristupacnija i najbolja radnja sa rentom na jahorini,koliko bi kostalo da se iznajmi samo snowboard na jedan dan ?  ::) otvarao sam link ski rental ali ne pise cijena

Ski-rental kod kafica VUK (Poljice uvjek svira muzika na malom zvucniku odma iza ski kasa) po meni je najjeftini a i dobru opremu ima za cijenu se mozes i dogovoriti

miki_de

Cao svima  Grin s:nij) s:nij)
Na prodaji 200 pari skija razlicite duzine 170cm,i 180 cm,cijena vrlo povoljna ako kupujete vise pari, Skije su  iz jednoga skijaskog centra u Njemackoj.Moze i  sa prevozom po dogovoru.
moja postanska adressa  adri_adri@hotmail.de   ili putem tel +4915785263490.

pozz MIKI

baja

pozzzz a mozemo li znati cjenu skija.......