• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2010/2011, stanje !?

Started by sshairo/NoraBiH, 26 December, 2010, 21:30:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Imamo li kakav izvjestaj sa skijanja? Mozda organizujemo grupu sa jahorine?

mirzolini

Juce otisao gore da provjerim stazu, jako malo snijega na stazi u donjim dijelovima,ali ima raje koja se spusta ...inace radi sidro...ovo je ono sto sam ja svojim ocima vidio,tada je paljen i dvosjed,ali zasto pojma nemam mozda samo da ga malo pokrenu ili ga zagrijavali za danas ...donji dio staze uvece pokrivaju topovi....pozzzz

vip-jahorina

e jbg!!
mislio sam da je malo bolja situacija. praticemo i nadam se izvjestajima ....

sshairo/NoraBiH

Pozdrav ,
Bjelasnica 29.12.2010 ,  vrijeme- 13:30.

Skijanje u punom jeku, a i kafana je relativno popunjena.

skijanje i nije toliko lose, kakvi su uslovi.

Po ovakvom vremenu isplati se otici gore.

sshairo/NoraBiH


mirzolini

jel dvosjed radio? ja koliko sam vidio nije to to,pa me interesuje jesu li pustili dvosjed...pozzz

sshairo/NoraBiH

Quote from: mirzolini on 29 December, 2010, 17:38:49
jel dvosjed radio? ja koliko sam vidio nije to to,pa me interesuje jesu li pustili dvosjed...pozzz
Samo X, tj. ono sto topovi mogu pokriti.

zzdado

nadam se da cemo brzo imati link za ove kamere jer su na super lokaciji

mirzolini

Odlicno za kamere,snijeg je u nedelju a sve minus do tada tako da poslije toga realno je za ocekivati da krene skijanje...pozzz z:s) z:s)

BOJAN-BG

kakvo je stanje sa skijanjem na bjelasnici kolko je staza u funkciji

sshairo/NoraBiH

Pozdrav dragi forumasi,
Sretna nova godina, zelim vam-nam puno snijega tj, one bijele stvari/materije hladne,vlazne,klizave itd,  koja nekima od nas predstavlja najvece zadovoljstvo a i zivot znaci.

Sto  se tice stanja na Bjeloj moze se reci da je skoro pa isto kao i prije par dana.

I dalje je samo X u pogonu, staza se dosta dobro drzi kakva je situacija.

Topovi se redovno koriste da odrze stazu iako je na Bjelasnici voda za topove jako veliki problem.




mirzolini

Sad sam dosao sa planine,snijeg pada ali nekakav cudan treba jos dosta da pojaca da bi to bilo to.Inace radi x i ima skijasa ali po meni nije to to,spustio sam se dva puta i treba jos snijega...Radi jedan top dole na izlazu popravlja situaciju...Ima i cini mi se i neka skola sa jahorine,vidim im na  jakni pise  ;D,uglavnom moze se otici ali na silu,kada sma krenuo kuci poceo je jace padati kad bi nastavilo mozda sta i bude ovih dana...pozdrav za sve ljubitelje snijega... cr:) cr:)

Mak

Ima li ikakvih novosti sa Bjelasnice,kakve su staze i radi li trosjed ? ???
feel the snow.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Bjelasnica danas: radilo samo sidro X i K1
















emir

Nora BIH kad ce vasa stranica biti pustena u rad ?? ole ole ole