• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2010/2011, stanje !?

Started by sshairo/NoraBiH, 26 December, 2010, 21:30:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirzolini

Jel iko bio skoro na bjelasnici,meni izgleda kao da ima malo snijega ...kao da vise pada u gradu ...


3d

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) anan :bravo::(

emir

Javljaju mi prijatelji da ima dovoljno snijega a jos pada mislim da ce sutra raditi sve staze ole ole ole ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

super jedva cekam  ole  ludilo  ideea:( nabacite i koju slikicu ako budete uhvatili vremena

mirzolini

Ja idem sam sutra,ako uslikam stavicu ja koju sliku ...pozzz

emir


mirzolini

Pa otici cu sam imam neku obavezu a usput cu se spustiti par puta ... sto?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mirzolini on 21 January, 2011, 23:20:05
Pa otici cu sam imam neku obavezu a usput cu se spustiti par puta ... sto?

imal rakije?

mirzolini

heheheh bice i toga ako nista u nedelju ....

emir

Reko da ti dovedem raje da ti prave drustvo :P ocekujem sutra 20 skijasa na bjeli kao sto meni jedan lik rrekao  osim tebe i ovih para likova niko vise ne dolazi xD :bravo::( (:smijeh:

mirzolini

Quote from: emir on 21 January, 2011, 23:30:34
Reko da ti dovedem raje da ti prave drustvo :P ocekujem sutra 20 skijasa na bjeli kao sto meni jedan lik rrekao  osim tebe i ovih para likova niko vise ne dolazi xD :bravo::( (:smijeh:

sto to ? trebalo bi da bude sve u pogonu sutra....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma bit ce raje, sto po stazi sto u benetonu  (:smijeh:  treba za one setace napravit poseban kafic kako bi mi umorni mogli sjest odmorit pa nesto i pregrist  :bravo::(

mirzolini

Quote from: harison on 21 January, 2011, 23:39:32
ma bit ce raje, sto po stazi sto u benetonu  (:smijeh:  treba za one setace napravit poseban kafic kako bi mi umorni mogli sjest odmorit pa nesto i pregrist  :bravo::(

a jest ono seljakluk fakat ...jebo majku sve nam vode nesposobni debosi...

emir

Sta ti je u onom benetonu samo sto udjes ode 20 km :)