• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2010/2011, stanje !?

Started by sshairo/NoraBiH, 26 December, 2010, 21:30:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirzolini

Quote from: emir on 21 January, 2011, 23:42:14
Sta ti je u onom benetonu samo sto udjes ode 20 km :)


hahahhaha al da to valja necemu vec je to dno dna...na bjelasnici jedino ona koliba valja,ali ona je uvijek puna...

treba dosta gore mjenjati ,valjda ce nekada kao rukovodilac doci neko ko ima tri daske u glavi...

emir

Nije losa i ona staklena kucica samo gore ko ne skija moze komotno da se ubije od dosade stvarno su im uslovi dno dna sreca ode ajnadzic u ministre valjda ce ko bolji doci

emir

Evo sad u 2 sata navecer ravnaju staze znaci sutra radi trosjed  ;D ;D


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdravi  tebi  3:( jedan tura batina za dobro doslicu
ma brera otkako je mene upoznao mrak mu padne na oci kad mora doci na Jahorinu. al sta ces tu asistent tjera,pa zena,pa sin, pa zumy i onda ebga mora malo zazmirit dok je tu  .... al sto jest dado ovakog covjeka kakav je nas brera tesko se moze naci a i nema ih mnogo...




zajebe te na svakom koraku


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahah to zahka .. netreba im oduska dat tako je bila neka policija na bjelasnici i ja s rajom uzmemo dnevnu tamo jebes ga naviko budalesat kad nesto zvoca mi iza usiju fafafafafafafafa ma uredu je razumijemo se ja svojim ti svojim putem i rjesena situacija..... treba ih zasut snijegom da nemaju pojma gdje im je glava gdje guzica hii ta situacija je na jahorini trenutno merak zakocit i zgulit vam stazu a oblak iznad mene 2 metra  ludzatobom:((

emir

Ma kakva nasa policija niko ne zna skijati ja odem u februaru kad nema nikog samo oni budu uce to pistolje nose a lome se po stazi (:smijeh: (:smijeh: harison jesi mozda ti sa grbavice??

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


emir

vidim nesto si mi poznat vidjao sam te na grbavici :) znas li nedima hrustica ?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

znam jednog nedima hrustica valjda je to taj ima nekih 20-21 godinu, znam emira dosta sad cu te provjerit   ;)



ne znam nikakvog Emira s ovim e-mailom...mozda ovak kad bi te vidio  mozda te 100% vidjam ovak al boga pitaj sta ja mislim dok gledam oko sebe

emir

Da si na skijama mozda bi me upoznao inace mrzim bordere devil:( posto su mi svi u familiji samo nisam ja  (:smijeh: (:smijeh: ako koga na vidis u vojnickoj uniformi na bordu na bjeli znaj da su moji  :bravo::(
a taj nedim zivi iznad one kladionice premier pa uz stepenice pa gore one kuce