• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2010/2011, stanje !?

Started by sshairo/NoraBiH, 26 December, 2010, 21:30:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

znam ga... :D igramo ba fuce zajedno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ekii aj fino da i tebe ima ovdje drago mi je samo mi nije drago sto ides na Bjelasnicu...hehehe a skijas ili border dobro je oboje sam se ja malo zajebajem kako god okrenes vazno je da ideeeee  :bravo::( neletit cu ja nekad na Bjelasnicu pa cemo se dogovorit za neko kuhano vino

veliki pozdrav vidimo se

3d


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pomazemo se zato je i napravljen ovaj najaktivni forum  :bravo::( za planine u BiH

mirzolini

Dvosjed nije radio ni u subotu ni u nedelju...staza u subotu je bila ok,nije bilo puno raje ,medjutim u nedelju je staza unistena jer je bilo previse ljudi narocito u periodu iza 1 popodne.Mislim da ce se popraviti jer gore svaki dan padne malo novog snijega a radnim danom nema navale...
Ljudi koji gore rade su prije svega cobani,ali najvecu krivicu snose rukovodioci ali jebga....
pozzzz

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala mirzolini super izvjestaj..ja sam mislio da dvosjed kako su ga napravili ce raditi svaki dan...raspad sistema ali opet malo brze ide neg trosjed...veliki pozz

mirzolini

Jest spor ,ali je u subotu bilo jako malo ljudi,vjerovatno su kontali nece ni raditi a ima i dosta raje koja radi,nije se cekalo nikako na trosjedu,a staza bila cista .... ocekujem i u petak istu situaciju vjerovatno cu uzeti slobodno da odem...mozda bude radio i dvosjed,vodjecu...pozzzzz


brera




BOJAN-BG



thief

Sve se desilo oko 14h...
3 skijasa i 2 bordera zahvatila lavina...skijasi i jedan broder se uspijeli izvuci dok je drugogo zatrpalo...spasavanje je odmah pocelo...helikopter OSBIH dosao oko 16:30...
izvukao gore opremu i otisao...
nije imao uslova da im pridje...

info sa lica mjesta...sad sam dosao odozgo...

ovejaras01