• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2010/2011, stanje !?

Started by sshairo/NoraBiH, 26 December, 2010, 21:30:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

3d


3d


Granit

Prvi put sam bila ove subote i nedelje na Bjelasnici. Priroda je prelepa, netaknuta. Jeste da je mali ski centar, ali sa velikim mogucnostima za razvoj. Nazalost, sneg je bio mekan, staze pune kamenja i prilicno nepripremljene (kada kazem ne pripremljene, onda mislim na pripremu terena tokom letnjih meseci, ciscenje od kamenja, drenaza, itd.). Poprilicno je sve divlje i to mi se bas i dopalo, jer me vratilo nekih 10 do 15 godina unazad kada je stanje na "nasim" planinama bilo bas kao danas na Bjelasnici. U svakom slucaju zavidim Sarajlijama sto su im  divne planine za skijanje na pola sata od grada. Bjelasnica treba definitivno da obnovi infrastrukturu. Inace veliki pozdrav zicmenu na izlazu sa troseda, lik treba da dobije titulu naj zicmena sezone  :bravo::( Bez obzira na sve manjkavosti na stazama  (da se razumemo, konfiguracija terena je super, ali ljudski faktor je zakazao oko peglanja i odrzavanja staza) bilo je prelepo bez vetra (naime u nedelju ujutru je na Jahorini duvalo ko ludo, tako da je radilo samo jedan dvosed i liftovi) suncano, bez guzve, skroz opusteno.
Na skali od 1 do 10, Bjelasnica od mene dobija 8+  ;D Preporucujem svakome i svakako cu ponovo doci.

P.S. Super organizovan parking!!!  ole


Radiohead

staze se ne mogu zazeleniti u septembru!!!
Bjelasnicu sam odavno prebolio  :'(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


brera


vip-jahorina