• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Lov na Jahorini

Started by vip-jahorina, 30 December, 2010, 16:05:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nekad se ovako radilo, a danas u nedostatku snijega postaje atrakcija prisutnim borderima i skijasima.
Slika uslikana danas u Rajskoj Dolini.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuuuuuuu kako li sam ja u 04:00h navece od brere isao s Ogorjelice do Poljica, sreca pa mi nije neki ovakav izletio na put kako bi ga dlakavom puskom u prkno pogodio...ili sebe nabio nogom u guzicu pa bi od mene vidio samo snijeznu prasinu vuk pi pao na guzicu nebi mu bilo jasno sta ovo bi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

odlicna fotka

gogo6309

ovo je cuko.kakav vuk.

uostalo zar nije zabranjeno upucavati vukove kako se kome cefne?

Bojan NS


minjon81

Apsolutno se slazem! Kakvo ubijanje zivotinja, neka igraju twister kome je dosadno kad nema snega!!!


otrov

tesko ces od ove napraviti cvarak
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: davor77 on 01 January, 2011, 22:21:17
tesko ces od ove napraviti cvarak

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: pa minjon zar opet poziranje

minjon81

Quote from: harison on 02 January, 2011, 15:10:55
Quote from: davor77 on 01 January, 2011, 22:21:17
tesko ces od ove napraviti cvarak

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: pa minjon zar opet poziranje

Ma Hare vidis da ovo nisam ja, ova riba je bezveze...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cek da stavim naocale  8)) aa vidi bas ma ja sam pogrjesio samo me kosa malo prebacila na tebe al ni blizu kao ti  :bravo::( :bravo::( :bravo::(   hug:(

minjon81

To! hihihihihihi
Mora ona jos da vezba! Odosmo u off!

gogo6309

mada ovo ne spada u kategoriju LOV na Jahorini, osjecam potrebu da skrenem paznju dragim forumasima:

U vikend naselju Sator je 9. marta mucki ranjen pas. tragovi krvi su se mogli vidjeti oko vikendica. pas se vjerovatno sklonio negdje da skonca na miru.

problem pasa lutalica na Jahorini ,ako se uopste to moze i zvati problemom, se ne smije i ne moze rijesavati puskom.uradimo nesto na tome.
ne dozvolimo necivilizacijski, neljduski odnos prema zivotinjama na Jahorini.

minjon81


brera

Ko ne voli ¾ivotinje ne voli ni ljude. 3:( 3:(

MarioV

Quote from: gogo6309 on 17 March, 2011, 12:19:01
mada ovo ne spada u kategoriju LOV na Jahorini, osjecam potrebu da skrenem paznju dragim forumasima:

U vikend naselju Sator je 9. marta mucki ranjen pas. tragovi krvi su se mogli vidjeti oko vikendica. pas se vjerovatno sklonio negdje da skonca na miru.

problem pasa lutalica na Jahorini ,ako se uopste to moze i zvati problemom, se ne smije i ne moze rijesavati puskom.uradimo nesto na tome.
ne dozvolimo necivilizacijski, neljduski odnos prema zivotinjama na Jahorini.
Ne mogu vjerovati da je nekom smetao ijedan od pasa-lutalica u naselju. Proslo je godinu dana kako je moj ljubimac nestao na Jahorina, ali ja jos uvijek kupujem hranu za Dzonija, Zucu, Leu i hranim ih pred kucom. GOGO, PODRZAVAM TVOJU IDEJU HILJADU % I HAJDE DA VIDIMO STA SE MOZE NAPRAVITI. Svaki od tih pasa je humaniji i bolji nego 90%ljudi. >:(