• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

abarth87

Quote from: DarkoN on 12 January, 2011, 20:18:17
Quote from: leone on 12 January, 2011, 19:09:28
:'(...mo¾e li ko kakvu sliku stavit da vidimo situaciju........ :P
evo ti trenutnog stanja na jahorini

crno da crnje ne moze biti.

Oplako sam :):):)

daneNS

Jel postoji negde neka da kazem dugorocnija vremenska prognoza... da li moze da se predvidi da li ce u februaru biti snega... prosle godine sam imao godisnji pocetkom januara i ispalio sam se za skijanje, ove godine sam pisao zadnju nedelju februara i bas sam naostren da dodjem da se skijam... nebih zeleo da opet pop***m :((
Ge su oni likovi sto prizivaju  s:nij)

Christy

Cao narode!
Ja sa porodicom i prijateljima dolazim u nedelju na Jahorinu prvi put u zivotu, da li uopste moze da se skija? Jer vidim kao da je visina snijega 10cm, pa me zanima ima li skijanja na Jahorini ovih dana? Pozzzzzzz

dasas

Juce sam se vratio sa Jahorine... za 5 dana napravio 1 (jednu) zicu i to vise da probam sestosjed... od skijanja nema nista ni pod tackom razno a prognoza za naredne dane nije nimalo optimisticna. Moja preporuka je da se, ukoliko je moguce, planirani odlazak gore odgodi za februar uz obavezno pracenje vremenskih prilika, sem ako Vam skijanje moze nadomjestiti setnja po planini, sto je takodje svojevrstan ugodjaj. Ja sam je za ovih 5 dana prospartao i uzduz i poprijeko. Slike idu poslijepodne...

Christy

Eh, rezervisali smjestaj i uplatili avans... Sto sad da se radi...?
Pa nista, prosetacemo po planini, skoknuti do Sarajeva i onda vjerovatno ici kuci ranije nego sto smo planirali. E bas bzvz. A sto je sa vjestackim snijegom?


01xxx01

:-(

jest se meni skijaaaaaaaaa..........

Mega Deki

He he. Ja vam pricam a niko me ne prati, ali nema veze.
Avans mora da se plati pa mora. Cujte sad ovo. Uzmem ja avans za temin prosle nedelje i ljudi dosli normalno i treci dan bi da idu da im se vrate pare... Kaze da im je dodsadno da nema snega i to. Slovenci inace. Pa kaze kako je skupo i kako oni imaju u Sloveniji i Austriji skijanje za manje pare. Pa reko sto ste dolazili ovde kad tamo ima em bolje em dzabe. Malo se mi prepirasmo kad ona kaze zamisli da ti odes na more a mora nema... Strasno. Elem samo je izgovor da je tamo jeftino. Skuplje je sigurno u globalu nego na Jahi. Pa nisu drogirani da dolaze i placaju vise a dobiju manje. Zdrava logika.
Elem vidim lepo je vreme tamo pa treba ga iskoristiti za branje ljubicica i gljiva. Doduse skija se u ranim jutarnjim casovima od 7-8 dok je ZEMLJA malo smrznuta. Ne ide bas po blatu da se skija. Ali nije ni to lose...

PS ZA VIPA: Sinoc si dobio pozdrav, a vec si zaboravio od koga (tj. nisi se ni setio), ali doci cu ja opet pa mi sad dodjes ponovo KRUSKU.........

I to normalno dolazim kad bude snege a to je... he he moja tajna...koga interesuje neka prati..

Pozdrav, tarlah,tarlah
Mega Deki

Christy

Doci cemo dok ne ispucamo avans (no refund), pa cemo zapalit na Zabljak, tamo je sinoc pao snijeg. Bar nesto. Na Jahorinu da setamo, na Zabljak da skijamo. ???

Radiohead

Evo malo optimizma, jedina prognoza koja kaze da ce biti snijega:) za 10tak dana puf:)

http://www.foreca.com/Bosnia_and_Herzegovina/Mount_Jahorina?tenday



Christy

Slicna informacija na AccuWeather.com

http://www.accuweather.com/en-us/ba/republika-srpska/jahorina/forecast2.aspx

thegrke

Slicna informacija na:

http://www.yr.no/place/Bosnia_and_Herzegovina/Republika_Srpska/Jahorina~3205994/detailed_long.html

Big_DANE


thegrke


Christy

Je li ovo vjerodostojno? Rade li ove web kamere uopste? Jer ako je stanje ovakvo, onda i nije totalna katastrofa.
I