• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Fijasko zimske turistièke sezone

Started by Peglas, 12 January, 2011, 13:48:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...


raca

Snijeg ce mozda i pasti s neba ali pamet nikad nece.

Jbg... nazalost zivimo gdje zivimo.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


Bumbare




DarkoN

hoce li pojedini ljudi na ovom forumu i sada reci da nema razlike izmedju njih koji dolaze na 7 dana i recimo hareta koji ima sezonski ski pass. svako od njih uvijek moze da otkaze dolazak ali se sezonski ne moze otkazati bilo snijega ili ne.

ovu pricu o topovima necu komentarisati. suvisno je bilo sta reci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

sta reci,sem smena rukovodstva olimpiskog centra

raca

Na Balkanu samo lete oni koji rade kako treba, jer kao takvi izazivaju armije nesposobnjakovica. Da bi osigurao sebi poziciju trebas biti nesposoban i truditi se na svakom koraku da to dokazes. Ekipa na Jahorini, a to nije samo OC Jahorina, vec i gomile privatnika, dvije opstine i drzava trude se da cerupaju Jahorinu, i eksplatisu ono sto padne sa neba (racunam da je palo s neba pored snijega i sva postojeca infrastruktura na Jahorini, jednu su naslijedili od prethodne drzave, a drugu dobili na poklon od poreznika ove drzave) bahato se ponasaju i onda posle je krivo globalno zagrijavanje za sve gluposti.

Pricao mi je jedan lik iz UN misije da su 80ih godina u Etiopiji ona ugrozena gladna plemena, nakon slanja pomoci i bacanja iz aviona hrane, prestali da ista rade jer su skontali da im se vise isplati sjediti i cekati i gledati u nebo kad ce da padne hrana s neba.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sezonska za Jahorinu  3:( 3:( s ovakvim uslovima vise nikad...na to sam jako ljut zato sam nek probaju mi nesto progovoriti dok sam gore

lola

ako ne padne snijeg u slijedeæih 10 dana biti æe stvarno totalni fijasko,groznooooooo....a i onda ako padne bi trebalo staviti neke popuste hoteli,ski pass da privuku ljude i spase sezonu koliko toliko... :-\

Big_DANE

Quote from: lola on 14 January, 2011, 16:14:18
ako ne padne snijeg u slijedeæih 10 dana biti æe stvarno totalni fijasko,groznooooooo....a i onda ako padne bi trebalo staviti neke popuste hoteli,ski pass da privuku ljude i spase sezonu koliko toliko... :-\

Ja se nadam da NECE da PODERU sa cenama krajem februara i u martu!!!!!!!!!!!!!!!!

zburkos

Pa i treba im ovako, da se malo opamete, kompletno rukovodstvo OC-a smjeniti jer su katastrofa, da se biraju ljudi koji znaju posao a ne po politickom kljucu....
Ne bi da vrjedjam nikoga ali mentalitet ljudi koji vode OC i odakle dolaze nije ni za cuvanje dvije nacrtane ovce a kamoli da vode poslove vezane za turizam.........