• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Savjeti;Obajve¹tenja;Prijedlozi; za Sarajevo

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 14 January, 2011, 19:54:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Ok. hug:( Ali ono kolaèi i slastièarna SARAJ? Pa da poslije stojim pored one æesme i loæem vodu??????? ???

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 15 January, 2011, 16:38:49
Ok. hug:( Ali ono kolaèi i slastièarna SARAJ? Pa da poslije stojim pored one æesme i loæem vodu??????? ???
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ima recept za to... nazdravimo s ledenom MSD i onda si taman...sam pssstt da nas drugi ne provale

brera


BOJAN-BG

cevape jeli ove godine u cebabdzinici mrkva za cistu 10

Filipino

Hare ima li neka kafana ili restoran gdje se mogu cuti stare sevdalinke,nesto u fazonu "Parka Princeva"?


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vipe drugi put probaj pitu u ®eljinom stadionu "BUREK" ispod saèa je i sto se kaze "jufka mora biti, masna, masna,masna juftka mora biti masna, s jogurtom"

vip-jahorina

probao sam, nije los, ali ipak ostajem pri bosni  austin:(

DarkoN

slazem se sa vipom za burek. kolaci su takodje dobri u palmi kod zeljinog stadiona.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera