• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi sestosjed Praca - Skocine za sezonu 2012

Started by vip-jahorina, 17 January, 2011, 15:18:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Zavrsetak radova je u tenderu predvidjen za 1.12.2011. sto je u redu. Do sada smo imali 28.12.

@brera
Zavrstak radova se odnosi za navedeneprojekte.

brera


DarkoN

ja se samo nadam da nece biti opet ista prica ponovljena. cini se da su na sve mislili.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Darko, procitao sam cijeli tender, vjerum mi da su zahtjevi vise nego na nivou i stvarno na razini jednog vrhunskog centra. Izgleda da uce nesto u oc-u  :bravo::(


sina

zar nisu garaze i haube trebale biti uradjene za ova dva postojeca sestosjeda?
otkud sad garaza poljice u ovom tenderu?mora da sam nesto propustio iako marljivo citam...

DarkoN

Quote from: sina on 18 January, 2011, 21:44:19
zar nisu garaze i haube trebale biti uradjene za ova dva postojeca sestosjeda?
otkud sad garaza poljice u ovom tenderu?mora da sam nesto propustio iako marljivo citam...
to sam i ja primjetio. nije ni meni jasno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Sad se vise detalja ne mogu sjetiti, ali mi rece direktor da garaze nisu bile u prvom tenderu.
Ali evo poljice ce biti sigurno kroz ovaj tender, a oko ogorijelice mi se neda sad detaljisat, trebao bi pola sata pistati. Ali bice i to u svakom slucaju.

brera


vip-jahorina

da to je prica. eh sad je ispalo da garaze nisu bile u tenderu. brera, ne brini, inoformacije su tu da ce poljice sigurno biti, a ogorijelica kad se vidimo cu ti objasniti.

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 19 January, 2011, 18:15:10
da to je prica. eh sad je ispalo da garaze nisu bile u tenderu. brera, ne brini, inoformacije su tu da ce poljice sigurno biti, a ogorijelica kad se vidimo cu ti objasniti.

nemogu i garaze i pokretna traka ili jedno ili drugo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina