• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :'( jesam li mozda zakasnio na ovu kaficu ... mrak je a pogotovo ovaj keks i cokolada  ludzatobom:(( tortu dajem peglasu  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jao brera sta ovo uradi.. zar ovo nije bila tvoja firma  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ima sad da ih ispenalaju to su bosanci hahaha odra ce ih po usima ko slovence
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/clanak/110118050

brera


brera


skiDeki

Brera, to je surova stvarnost koja je jos uvek prisutna oko nas, ali eto uspevamo da nadjemo mesto za zezu i provod :bravo::(

Pivo naravno ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moze i meni pivo...neda mi se zvat konobar dok dodje dok otvori pivo ovdje dobijem vec natocenog...a jos na deiiv racun ihhh mada i ovdje ide od prijatelja dobio neii posao pa casti za dalji rad...aj cujemo se kad stignem pa ce ici i tura pive od mee

skiDeki

Hare, jel ti dob ro, pola si slova progutao  (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Brera, nemilosrdan si (:smijeh: (:smijeh:

Moze pivo???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Ma ziveli za sneg sto ce pasti, pa neg bude po bilo cijoj prognozi, samo da padne hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo i od mene tura...otisao brera mogu piti na miru sorry deki za slova treba potrefit na mob ona mala dugmad da je kako prikljuciti tastaturu bilo bi puno lakse hahaha
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

lola