• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: snjezana on 14 February, 2011, 21:08:31
Quote from: harison on 14 February, 2011, 16:13:29
zezam se voda se moze piti to je izvor...ma ne pitaj koliko je sta strmo samo idi i uzivaj  ludzatobom:((... to je isto kad neko kaze joj bojim se ne smijem plivati koliko je duboko ???  ??? pa neces ici do dna nego ces plivati po povrsini  ideea:( tako i sa stazama ako ne znas brzo skijati/bordati onda vozi polako pa koliko god da je strmo naci ces dio gdje ces se opustiti i moci uzivati  anan  hug:(
znaèi strmo je  ;D

ma nije strasno. siroka je staza pravo. meni je frka kad je strmo a usko - ovdje to nije slucaj  ;)

lola


snjezana


skiDeki

Pozdrav raja, evo i mene na jednu rundu  :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka


skiDeki

Alternativa je da se prognoze promene u korist svih nas i da padne s:nij) s:nij) (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola


minjon81

Jbg, aj da verujemo u sneg, ja necu opet na Kop, zelim na Jahorinu da idem 26. kao sto smo planirali!!!!

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 16 February, 2011, 02:00:55
Jbg, aj da verujemo u sneg, ja necu opet na Kop, zelim na Jahorinu da idem 26. kao sto smo planirali!!!!

Nekako moja Mayche nisam siguran da cemo se gledat ....mozda padne Kop..jbg ....ja skijao nisam nigde ove godine! :(

Naravno ako padne sneg...dolazim !! :)

brera

Klasièno dobro jutro. ;D

mijat

dobro jutro, mo¾e klasika dok se omladina ne razbudi ;D

brera

Mo¾emo na taj raèun dvije. (:smijeh:

skiDeki

Dobro jutro, valjda nisam zakasnio
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

millons

Dobro jutro ja sam udario dve, sto i vama zelim ::)

minjon81

Dobro jutro!
Ja hocu sneg! Da pocne! Odmah! Hvala!