• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Snowboard park Jahorina u fazi planiranja

Started by vip-jahorina, 17 January, 2011, 22:24:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Mislim da ce ova vijest obradovati narocito bordere  regge
Naima u planu je da se vjerovatno za iducu ili onu drugu sezonu pripremi jedna cijela staza i to lijeva trasa Prace (ja je zovem praca 1) za bordere i to kao snowboard park. To je prilicno duga staza. Izgradnja i planiranje zavise od od toga koliko ce kostati novi 6sjed na Praci.

Evo ovdje mogu dane i hare malo mastati i zagrijavati se, a kad budemo imali konkretne detalje (nece to tako skoro biti) cemo naravno objaviti.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaooooooooo  ole culi su nas  ole YESSSS

vipe ima da te poljubim u prkno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: uljepsao si mi dan nenormalno  ludzatobom:(( ludzatobom:(( vjerujem i drugima takodje
alo majstori ako zatreba pomoc tu sam  hug:( PP jos uvjek fercera.. ipak je ovo www.jahorina.org najcitani portal Jahorine i zimskog turizma 

jahorina za godinu dana daj boze

loop

Odlicna vijest!

evo vipe predlo¾i nadle¾nima da se obrate ovoj firmi, oni su projektirali i opremili najbolje europske parkove

http://www.qparks.com
allways stand sideways!

otrov

tako brate daj pingvinima stazu da ne smetaju i nek se krse na jednom mjestu :)
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sto neko hoce  3:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ma kakvi to hoces da ih puknu po usima, pa kad bi im rekli cjenu parka nebi bilo ni za 10 godina... uz malo truda i zelje se to sve moze napraviti mada sad ne treba pretjerivati

skiDeki

Davore, da smo na Face-u, sad bi otkini LIKE (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Salim se, svidja mi se ideja, svaki iole normalan ski centar bi trebao imati kutak za bordere (Y)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

TOoooooooooooooooooooooooo!!!!! KONACNO NEKA IDEJA PREDLOG!!!!!!!! :)))))))))))))))) BIG LIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj boze da taman da se ukljucim u posao...pa za 2 godinice ima sam da iznajmim vikendaju i da ferceram bar 2 nedelje!!!!!!!!!!!! :))))))

lola

eto bilo bi mi drago rad vas da se napravi park,super ideja :bravo::( :bravo::(

sanyin

kupovina sprava od firmi je ludost a ne da kosta negoooo opra...znam da je ekipa iz bl gola voda godinama pokusavala dogovorit da se gore pravi park, cak su i sami pravili sprave, koje su stvarno bile ok, pa su i drzali kod sidra na poljicama, medjutim likovi su kad su radili 6sjed bagerom naskakali na rejlove ccc....uglavnom moze se bolje proci da sami prave sprave, a ima i ko zna...

looka


minjon81

jaoooooo kad uletimo skijama po parku....

brera

Quote from: minjon81 on 25 January, 2011, 21:07:38
jaoooooo kad uletimo skijama po parku....
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( Kako si se samo to dobro sjetila. Pa da i mi njima jedanput sjebemo ... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: brera on 25 January, 2011, 21:09:38
Quote from: minjon81 on 25 January, 2011, 21:07:38
jaoooooo kad uletimo skijama po parku....
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( Kako si se samo to dobro sjetila. Pa da i mi njima jedanput sjebemo ... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hare i ja cemo vas snimati kako se lomatate! :P :P :P

goghie

I can go with the Flow...

cos