• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti, planovi tehnicka oprema na Jahorini

Started by vip-jahorina, 18 January, 2011, 15:38:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma u ostalom oni mogu imati kakve hoce ratrake,,, ali vozace poput nasih nigdje nasi se spuste gdje bi se ovi sasrali u  (guz) i s ovim ratracima sto imaju sajlu  :bravo::( skidam kapu nasim vozacima

HeAd

Quote from: harison on 18 January, 2011, 21:52:31
Quote from: HeAd on 18 January, 2011, 20:31:05
sto se tice ratrakta najbitnije je da nabave ove koji mogu da srede strmije staze....primjera radi ogorjelica-poljice kad se prelazi s jedne staze na drugu uvjek se jasi po dubokom snijegu te nesredjenoj putanji staze.....

pusti nas pojedince da uzivamo  3:(

ma vi pojedinci jos malo i imacete svoje staze i ovamo necete smjeti priviriti....deraci staza  devil:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

goghie

I can go with the Flow...


vip-jahorina

@juga90
nije bas tako. Vlada je u samo u zadnje dvije godine ulozila preko 30 miliona KM. Na stolu su odobrena sredstva za projekt novih staza, novi setsosjed i djelimicno za nastavak topova. To je nekih novih 15 miliona KM.
Usporedi samo budzet ministarstava za sport RS-a (2,2 mio KM za ovo godinu) pa ce ti biti sve jasno. To sto se cekalo 25 godina, naravno da se mora i platiti. Mi sad to placamo, ali zato i ulazemo i ovo sto sam naveo nisu price, jer ako imas oci, vides one 6sjede, vidis topove (samo da se razumijemo: rok preuzimanja za topove nije sad nego 6 mjeseci nakon pocetka radova, koji su se zbili u novembru!).

Zato dezinformacije i ciljano pljuvanje po nasoj ljepotici sad nije nimalo produktivno.

brera

Quote from: HeAd on 18 January, 2011, 22:07:03
Quote from: harison on 18 January, 2011, 21:52:31
Quote from: HeAd on 18 January, 2011, 20:31:05
sto se tice ratrakta najbitnije je da nabave ove koji mogu da srede strmije staze....primjera radi ogorjelica-poljice kad se prelazi s jedne staze na drugu uvjek se jasi po dubokom snijegu te nesredjenoj putanji staze.....
pusti nas pojedince da uzivamo  3:(
ma vi pojedinci jos malo i imacete svoje staze i ovamo necete smjeti priviriti....deraci staza  devil:(
:bravo::( :bravo::( :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kad bi to bilo ove sezone nebi izlazio iz snowparka..razapeo bi onaj eskimski sator i udri

Big_DANE

Quote from: harison on 20 January, 2011, 16:57:12
kad bi to bilo ove sezone nebi izlazio iz snowparka..razapeo bi onaj eskimski sator i udri

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

loop

allways stand sideways!

Big_DANE


vip-jahorina


Big_DANE


DarkoN

odlicno, najvise mi se svidja ona idiotska livada  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

Quote from: DarkoN on 21 January, 2011, 17:54:39
odlicno, najvise mi se svidja ona idiotska livada  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
i meni .. pogotovo kad se borderi popnusamo  do pola uzbrdice pa pocnu da skakucu ko pingvini
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: davor77 on 21 January, 2011, 18:05:30
Quote from: DarkoN on 21 January, 2011, 17:54:39
odlicno, najvise mi se svidja ona idiotska livada  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
i meni .. pogotovo kad se borderi popnusamo  do pola uzbrdice pa pocnu da skakucu ko pingvini

Paa sam naziv kaze...IDIOTSKA!!!! DA SU IMALO NORMALNI UZELI BI BAGERI I PORAVNALI TO! :P :P