• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

dru¾enje petak 28-01-2011

Started by slavonac, 23 January, 2011, 11:09:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

slavonac

otvaram novu temu  za dru¾enje u sljedeæi petak , gdije  i u koje vrijeme naka nam predlo¾e  domaèini jer oni poznaju sitvaciju

skiDeki

Dobra ideja slavonac, ja sam sa ekipom tad gore! Cekaj da vidimo koliko ce nas odprilike doci, i sta VIP predlaze!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

koliko sam ja skontao, dolazi slavonac, deki, bojan, naravno hare i stale su tu. Mislim da brera dolazi isto?
Darkon tradicionalno nece doci  :P

Ja bi da se malo prodruzimo prvo ispred nase vikendice M&M u Satoru, bacimo neki rostilj, pojedemo slavonceve kobasice  (pizza) pa onda stusimo u royal.

slavonac

oke  meni  odgovara treba dogovoriti  vrijeme    a mo¾e i subota
znaèi sti¾e kobasica i rakija 
ja sam dosada bio 3  puta na jahorini  uglavnom preko vip jahorine   u  sarajevskoj priæi   i    miris dunja   pa molim gdije  je m&m vikendica
ako mo¾e pomoæ gdije je  royal kafiæ

ovaj put sam sa obitelji u hotelu san

vip-jahorina

m&m ti je tamo gdje si parkirao kad si bio u Saraj. prici.
znaci ti dolazis na 7 dana? izgleda da ces fino ubosti smjenu  anan

moramo naci smjestaj za raju koja dolaze preko vikenda, naravno sto jeftiniji  cr:)

leone


otrov

leone nazovi hotel ili gdje vec ides i pitaj jel mozes doci dan ranije ... ja sam to uradio i sve ok .. da si neka dobra riba primili bi te ja i djevojka na petak noc kod nas :)
share it with friend or two

leone

......je da me ¾ena kastrira......haha :-X

skiDeki

Odlicno, ocekivao sam takav odgovor od Vipa, mi smo gore, Boki i ja sa ekipom!

Sta predlazete da se ponese (osim alkohola)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ako mozes doci dan ranije ajde
ali jos nije dogovoreno petak ili subota, naravno da ako par forumasa dolazi u subotu, cemo pomjeriti sve u subotu  regge
a mi mozemo vec u petak koju popiti (i kobasice pojesti  ludzatobom:(( ).

Leone bez dalmatinskih slatica ne dolazi, inace ti je ulaz zabranjen  cr:)

Na platou Poljica (kamera 4) stanes na parkingu, stavis lance. Bolje sam nego ono zlo od stavljaca lanaca kojima moras onda platiti ...
Eh sad: na platuo gdje i i parking i cesta imas dvije opcije: pravo uz hotel Krisdtal uz brdo - ali tu je strasno strmo, zato tuda samo pjesice
a druga opcija je da skrenes sa parkinga prvu mogucnost u desno i kroz hotel Rajska dolina (koji je prostran) vozis po laksem terenu. Kad dodjes do raskrsnice gdje se spaja cesta koja vodi pored kristala, samo püravo. Tu je reklama za Lucica.

Znaci i davor i djevojka su tu, zaboravih skoro  ;D

slavonac

Quote from: vip-jahorina on 23 January, 2011, 12:37:53
m&m ti je tamo gdje si parkirao kad si bio u Saraj. prici.
znaci ti dolazis na 7 dana? izgleda da ces fino ubosti smjenu  anan

moramo naci smjestaj za raju koja dolaze preko vikenda, naravno sto jeftiniji  cr:

ne dolazim u èetvrtak  naveèer i ostajem do nedjelje popodne

otrov

 a pa eto moze zena kod nas dvoje a ti ces se lako snaci (happy) za lance se ne brini cim pocne da ti klizi guma neko ce da se stvori pored tebe samo spremi 10 maraka
share it with friend or two

vip-jahorina

da, a ti ces u krticnjak tamo gdje ja inace spavam, a gdje cu ja onda?  :-X

Quote from: skiDeki on 23 January, 2011, 12:48:51
Odlicno, ocekivao sam takav odgovor od Vipa, mi smo gore, Boki i ja sa ekipom!
Sta predlazete da se ponese (osim alkohola)
ma samo neke "lude" domace stvari, aja cu se za meso pobrinuti.
Naravno, ulaz bez rakije je zabranjen  8)  haha, "dresscode" je Rakija

leone


HeAd

kako ste krenuli ovo pomjerati bice u srjedu...pa majku mu ko dolazi petkom zar nije smjena subotom anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4