• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

dru¾enje petak 28-01-2011

Started by slavonac, 23 January, 2011, 11:09:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Jeste smena subotom, ali vecina nas je na vikendu, jer ce izgleda ovo biti prvi vikend sa full skijanjem ove sezone!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

subotom je smjena ali izgleda da nas se dosta pocastilo jednim danom vise .. oces samnom gore ? Rakija ima neki limit precentualni?  ja imam domacu samo 49%
share it with friend or two

HeAd

ne mogu petak imam obaveza gore sam u subotu.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Quote from: davor77 on 23 January, 2011, 14:59:06
Rakija ima neki limit precentualni?  ja imam domacu samo 49%

more!



leone


BOJAN-BG

onda je mozda bolje za subotu da organizujemo a u petak ce mo da uradimo pripremu ko dodje u petak jel odgovara

DarkoN

sad kad me vip isprozivao ima da dodjem pa makar i pjeske.  devil:( devil:( devil:( 
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

brera dolazi isto u subotu, ali misli da je bolje da mi festamo vec u petak  :o prepo se covjek kad se posdjsetio prosle godine

lola


leone

lola,pa je snig na vidovoj gori............otiði ubit tugu......... :-X hug:(

lola


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 23 January, 2011, 17:35:18
brera dolazi isto u subotu, ali misli da je bolje da mi festamo vec u petak  :o prepo se covjek kad se posdjsetio prosle godine

znaci festa i u petak i u subotu  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

po meni SUBOTA odgovarajuca jer smo svi gore to je taj dan....a opet sad idem praviti upute do M&M pa nemojte kasniti kao nismo znali gdje je  :P

vipe, nista ja cu kod Brere tu noc blize mi  ole tako da ima mjesta... djelim krevet s brerom  ludzatobom:((