Pozdrav Gost

Vila Danica

• 8 Odgovora
  • 7571 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

n_etf

• **
  • 24
Vila Danica
« u: 26 Siječanj, 2011, 01:23:42 »
Pozdrav svim forumasima,
zanima me sve sto znate o vili Danici   ;)  prvi put dolazim na Jahorinu, pa me interesuje gdje se fizicki nalazi vila, nema je na mapi, udaljenost od staza, nocnog zivota,....
Ne znam nista pa sve sto mi kazete dobro ce doci..   Hvala

Odg: Vila Danica
« Odgovori #1 u: 26 Siječanj, 2011, 10:28:11 »
pozdrav
evo nesto ukratko:
Ona se nalazi na Poljicama u donjem naselju šator, odmah cim udjete na Poljice (Jahorinu) krenete prema onim hotelima to je tu...tj prema Pahuljici ili Granzovu.uglavnom nalazi se u neposrednoj blizini šestosjeda i blizu je ski staze i baby-lifta....svi apartmani su sa plazma TV-om, mogucnost koristenja bezicnog interneta, prodavnica se nalazi takodje blizu Vile, te posjeduje skijašnicu i osiguran parking za goste tako da savršeno mjesto za porodicni odmor. Bez brige.

P.S.
Takodje tu vam se nalazi VIP RENTAL i VIP ŠKOLA tako da ako vam nesto zatreba obratite se momcima ili curama u VIP JAHORINA jaknama rado ce vam pomoci.
.......:::::::****Harison****:::::::.......

*

n_etf

• **
  • 24
« Odgovori #2 u: 26 Siječanj, 2011, 12:47:09 »
E super, bas sam htio pitati kakvo je stanje sa blizinom ski skole, kako ide organizacija oko toga..htio sam se putem maila informisati malo detaljnije oko ski skole
ali su me samo uputili na telefonski poziv....

« Odgovori #3 u: 26 Siječanj, 2011, 13:51:52 »
ski skola VIP JAHORINA se nalazi na Poljicama i ima dosta instruktora sa položenom licencom tako da bez brige samo se obratite nekome od njih i uputit ce vas gdje je i rental i vip skola kako bi se dogovorili za cjenu i VIP popust (naravno ako uzmete rezervaciju preko VIP JAHORINE)

imate jos jednu Privatnu poruku nadam se da ce vam biti od pomoci  :bravo::(

« Odgovori #4 u: 26 Siječanj, 2011, 16:58:33 »
pozdrav
evo nesto ukratko:
Ona se nalazi na Poljicama u donjem naselju šator, odmah cim udjete na Poljice (Jahorinu) krenete prema onim hotelima to je tu...tj prema Pahuljici ili Granzovu.uglavnom nalazi se u neposrednoj blizini šestosjeda i blizu je ski staze i baby-lifta....svi apartmani su sa plazma TV-om, mogucnost koristenja bezicnog interneta, prodavnica se nalazi takodje blizu Vile, te posjeduje skijašnicu i osiguran parking za goste tako da savršeno mjesto za porodicni odmor. Bez brige.

P.S.
Takodje tu vam se nalazi VIP RENTAL i VIP ŠKOLA tako da ako vam nesto zatreba obratite se momcima ili curama u VIP JAHORINA jaknama rado ce vam pomoci.
Hare mislim da nisi u pravu.
Vila Danica je pri vrhu naselja Sator.
Kod one nove velike kuce sive sa satom(Glumceve) skrenes desno i onda nakon 100-tinjak met.

« Odgovori #5 u: 26 Siječanj, 2011, 17:32:55 »
mozda jesam zamjenio sa drugom..pa ak nesto znas slobodno me ispravi pa jos po nesto opisi oko nje..bit ce ti n_etf jako zahvalan

« Odgovori #6 u: 26 Siječanj, 2011, 21:44:07 »
Kuca je udaljena 100-150met.od staze.
Ako znas skijati do kuce i nazad na skijama,ako ne skije na ledja i 2min.pjeske.
Nocni zivot:
-1min.od oba Peggy-jeva kafica
-do Royala 10-15 min.pjeske

Preporuka:
-kruska ispod pulta kod Duleta u ducanu.

*

n_etf

• **
  • 24
« Odgovori #7 u: 26 Siječanj, 2011, 23:06:58 »
Kao sto harison napisa..hvala. Svaka info mi je dobrodosla. Sto se tice kruske, pijem samo sljivu sa srcanikom i pelinom  :bravo::(

« Odgovori #8 u: 26 Siječanj, 2017, 23:03:41 »
Pozdrav svima.

Bili smo na Jahorini prvi put ove godine. Smeštaj je blizu staze i između dve prodavnice, odličan položaj. Vila je relativno skoro renovirana, apartmani su solidno opremljeni (komplet posuđa za predviđen broj ljudi u apartmanu tj. dvokrevetni apartman ima dva tanjira, dva kompleta escajga, itd pa ako vam neko dođe u goste morate posuđvati ili pitati na recepciji) + ravna ploča + ugradni aspirator. Ventilacija je lošija jer se u sobi oseti šta komšije kuvaju...Loše iskustvo je nestanak iznajmljenih pancerica u skijašnici objekta...pošten neki svet...za rent skija preporuka za ski rent prekoputa objekta, a ne u ski rental na stazi..
Generalno, nisam oduševljen...u funkciji su bile staze na Poljicama i na Prači....ski lift na Poljicama se kvario veoma često...stvarale su se gužve i više vremena čekaš na lift nego što skijaš....