• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila Danica

Started by n_etf, 26 January, 2011, 01:23:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

n_etf

Pozdrav svim forumasima,
zanima me sve sto znate o vili Danici   ;)  prvi put dolazim na Jahorinu, pa me interesuje gdje se fizicki nalazi vila, nema je na mapi, udaljenost od staza, nocnog zivota,....
Ne znam nista pa sve sto mi kazete dobro ce doci..   Hvala

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


n_etf

E super, bas sam htio pitati kakvo je stanje sa blizinom ski skole, kako ide organizacija oko toga..htio sam se putem maila informisati malo detaljnije oko ski skole
ali su me samo uputili na telefonski poziv....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ski skola VIP JAHORINA se nalazi na Poljicama i ima dosta instruktora sa polo¾enom licencom tako da bez brige samo se obratite nekome od njih i uputit ce vas gdje je i rental i vip skola kako bi se dogovorili za cjenu i VIP popust (naravno ako uzmete rezervaciju preko VIP JAHORINE)

imate jos jednu Privatnu poruku nadam se da ce vam biti od pomoci  :bravo::(

Filipino


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mozda jesam zamjenio sa drugom..pa ak nesto znas slobodno me ispravi pa jos po nesto opisi oko nje..bit ce ti n_etf jako zahvalan

Filipino

Kuca je udaljena 100-150met.od staze.
Ako znas skijati do kuce i nazad na skijama,ako ne skije na ledja i 2min.pjeske.
Nocni zivot:
-1min.od oba Peggy-jeva kafica
-do Royala 10-15 min.pjeske

Preporuka:
-kruska ispod pulta kod Duleta u ducanu.

n_etf

Kao sto harison napisa..hvala. Svaka info mi je dobrodosla. Sto se tice kruske, pijem samo sljivu sa srcanikom i pelinom  :bravo::(

solenoid