• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OC Jahorina: Na Jahorini idealni uslovi za skijanje

Started by vip-jahorina, 27 January, 2011, 13:44:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Omiljaki

To  ona iz  kancelarije  ili  obidje  staze na  skijama ....

milfex

ma daaaa kako da ne, uslovi su idealni to je cudo jedno. Staze uredjene bruka jedna, kamenja na svakom metru. Da se razumijemo, ja Jahorinu obozavam al sam se razocaro prosli vikend jer sam skije unistio strasno. Bilo je trenutaka kad su staze mnogo ljepse izgledale...

brera

Bilo je trenutaka i godina kad je na JA bilo 2 ili 3m snijega.

scywer

A ne znam sta si ocekivao na 60 cm. snega,ustvari prosli vikend nije ni bilo toliko snega na jahorini puf:) pocetkom ferbruara prosle godine je za nekih tri do cetiri dana palo 120 cm, valjda ce i ove godine da se ponovi

vip-jahorina

Quote from: Omiljaki on 27 January, 2011, 14:00:40
To  ona iz  kancelarije  ili  obidje  staze na  skijama ....

Naravno da je iz kancelarije. Ima sluzba od koje dobije informacije i onda je proslijedjuje u javnost.
Mada mislim da joj nebi bilo lose da obidje staze, lakse bi joj bilo kad izvjestava. Znam po sebi.
I ja ne mogu svaki put sve obici kad izvjestavam, nego dobijem od vipovaca sve informacije koje objavim. Ali mi je definitivno lakse kad sam izadjem na teren.

HeAd

evo jedno obavjestenje od 1 do 3.3.2011 medjunarodna FIS trka Jahorina, dosta je ozbiljna organizacija te se nadamo i snjeznim padavinama bez kojih je ovo sve neizvodljivo.  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Da, danas je bilo pola vlade sa lokalnim ski celnicima u hotelu Bistrica. Vlada je glavni donator, tako su mi bar rekli neki ministri i premijer danas na Jahorini.

ivooona

Hahahah... Kakve uredjene staze??? Gdje to??? Samo kamenje, ratrakt nista pametno ne uradi, samo cisto prodju!!! Katastrofa je!!! Pogledaj te malo kako drugi rade staze i kako  treba izgledati i to u Bih!!!

vip-jahorina

ivona, nikoga ne branim samo da nisi pobrkala malo datume  ideea:(

objavljeno: 27 Januar 2011., 13:44:23