• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

EVROPA Kup SARAJEVO 2011

Started by dan.ko, 08 February, 2011, 14:25:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


ovejaras01

dali æe biti snijega dovoljno da se ovo takmièenje odr¾i

fux


looka



Big_DANE

Quote from: ovejaras01 on 08 February, 2011, 17:33:59
imena bordera koji nastupaju se tek znaju pred utrku ali èisto sumnjam da æe ih objaviti objavit æe samo rezultate utrke i tada æe¹ moæi da vidi¹ ko je nasupio

Koji ima je to fazon!?

looka

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 08 February, 2011, 18:13:04
Quote from: ovejaras01 on 08 February, 2011, 17:33:59
imena bordera koji nastupaju se tek znaju pred utrku ali èisto sumnjam da æe ih objaviti objavit æe samo rezultate utrke i tada æe¹ moæi da vidi¹ ko je nasupio

Koji ima je to fazon!?

I ja se pitam... Svakako bih volio pogledati to a ako dolazi neko od svjetski poznatih imena kontam da ne bih propustio... A ovako ne znam isplati li se iæi.  3:(


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pricao sam s par ljudi koji to organizuju,rekli su da se mora odrzati kako god i potrudit ce se da sve bude OK, ja nazalost necu ucestvovati zbog dobivenog posla ne smijem rizikovati i zajebavati se kao sto moj brera kaze budi dobar ne zajebavaj se dobio si odlican posao ne propusti tu sansu za tvoje dobro...nisu samo ti ucesnci iz BIH bit ce ih jos dosta,  ko moze nek ode ako uhvatim prevoz mozda i ja dodjem..upoznao sam par bordera iz amerike,kanade,austrije bili su tu na Jahorini s nasim klubom Madstyle likovi bordaju kako su mi pricali skoro citavu godinu jer imaju neko organizaciju koja ih vodi po tim glecerima a snow park je svakom od njih pred nosom, trikove vjezbaju u bazenu s vodom i bazenu s puno spuzvi ...nisu sad nesto poznati ali uglavnom zive od toga tako da mogu reci da su jako iskusni....te bazene sto oni imaju i organizacije kod nas ce imati djeca od moje djece djeca i to je mozda 50-50....ako ne odem slike cu dobiti pa ih podjelim s vama

loop

allways stand sideways!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu steta, enes i mirza su mi pricali da ce to s bagerom i kamionom nesto raditi ali eto odlucili su steta za strance oni su tu ako se dobro sjecam dok smo pricali do 17. valjda ce do tad biti nekog snijega da ih malo pogledam

ovejaras01

Utrka odgoðena za 9 i 10. mart 2011.god.

goghie

I can go with the Flow...