• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanja za Ski ¹kolu VIP Jahorina

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 08 February, 2011, 14:36:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


marina

Harisone super odradjen posao i ideja mislim da ce ovo biti vrlo korisno onima koji trebaju neke savjete oko ski skole. :bravo::( :bravo::( :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ima jedna djevojka profesionalka pa se dogovorite oko svega  Dajana iz VIP SKOLE

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina


drm



zex

pohvala za vip jahorina ski skolu a posebno za marka tadica. marko je extra ucitelj koji zna sta radi svaka mu cast


vip-jahorina

hmmm, mislim da na cijeloj planini ce to biti malo teze, ali principijelno mislim da su ucitelji vec toliko izverzirani oko tih jezika da nebi trebalo biti problema.
inace, djeca polude za ovim nasim uciteljima, ne znam sta im urade, ali u svakom slucaju dobijamo slike i pohvale sa svih strana.  :bravo::(

provjerim, pa cemo objaviti cim saznamo nesto.


Marko Tadic - INSTRUKTOR

Ja cu vam odgovoriti u ime  Ski Skole VIP koja broji 12 instruktora,od kojih svi imaju licencu od Skijaskog Saveza BIH.Mislim da nikakav problem nece biti da vasa djevojcica prodje skolu skijanja tj. svoje znanje nadogradi u nasoj skoli iako govori slovenski jezik,zato cu vam preporuciti da se javite na broj skole da se sa njima dogovorite sve u detalj i da rezervisete ucitelja u periodu  kad budete dolazili zimus,njihov  broj je +38765625885 ili +38765414413 .VELIKI POZDRAV ,PA SE VIDIMO NADAM SE NA ZIMU!!!

gavril

Imao bih pitanje za ski instruktore!Imam dete od 4 god i zeleo bih da nauci da skija!Pa me interesuje dal nije mozda mala sto se tice godina,i naravno koliko bi bilo dovoljno casova da se uzme,i naravno koja je cena ski skole!veliki pozdrav