• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanja za Ski ¹kolu VIP Jahorina

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 08 February, 2011, 14:36:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

segi


segi


segi

Ima li i jednog ski instruktora online? Treba covjeku za cetvrtak! Neki mini cas?! Dajte ljudi zna li iko? Neki br.telefona!


segi



segi


Goca Gomboca


new

Ovo je stvarno istina ! Lika umjesto Vuèka staviti kao  nostalgièni logo. 

baja

Hvala na svim lijepim rijecima,,znamo mi da imamo NAJBOLJE i samo NAJBOLJE ucitelje za vas,VELIKI pozz za vas od VIP tima...

Marko Tadic - INSTRUKTOR

Da se i ja malo ukljucim  ;D ,nisam imao vremena prethodnih dana,morao sam skijati i ja za svoju dusu napokon  ;D ,puno ti HVALA Gordana na ovim lijepim rijecima od srca,znace puno za buduci rad,ali ti moram nesto zamjeriti,malo si pretjerala  ;D ;D

PUNO POZDRAVA za sve vas sa SUNCANE JAHORINE!!!

p.s.sutra skijam za vas,obecavam  ;D

Vanna

Ciaooooo...treba nam neka informacija..Planiramo da ucimo da skijamo ove zime u januaru (iako smatram da je to nemoguce nauciti osim kad si dete :)  Pa nam treba preporuka: ko, zasto, kako da ga nadjemo..?  Koja je uopste cena otprilike, nas 3/4 na 7 dana? Da li je Jahorina uopste dobar izbor za pocetak ili da bezimo na Zlatibor?  Pozzz

new


Vanna


Big_DANE

Ma pravac na Jahorinu i nemate frke za 7 dana cete savladati skijanje...skola skijanja VIP jahorina je odlicna, dosta strpljivi momci.... a ja vam kao border predlazem da ucite voziti SNOWBOARD! LAkSE je...nauci se za 3dana!!! :)))