• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanja za Ski ¹kolu VIP Jahorina

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 08 February, 2011, 14:36:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


ognjenko

Dobar dan

Stizemo u subotu iz Beograda na nedelju dana sa dva momka od 11 i 8 godina koji skijaju par godina ali mislimo da im i dalje treba par sati dnevno u skolici skijanja. Da li ce od 12-19 biti organizovana skolica, gde se treba prijaviti i koliko ona kosta ako neko zna, bio bih zahvalan na info.

+38163477017

Mir Boziji, Hristos se rodi!


Big_DANE

bord naravno! ;)  Savladis osnove da mozes da zozis na prstima i peti za TRI DANA i vozis opustno! Za skije ti treba mislim barem 5-6 dana... ;)



brera





Snowboard VIP

Vidi druze da bi kupio neke dobre buce treba ti dosta para( Burton) buce po meni najbolje! Msm da ti je najbolje da njih iznajmis jer buce u rentalu nisu lose!  A sto se tice pronalazenja evo ti moj broj (00387 65 414 413)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Nema na cemu tu smo da pomognemo..

A za nasu komunikaciju slobodno se prijavite na party koji je takodje u subotu, dobro nam dosli..

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1479.0
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ludiborderi

Trebam savjet , ja i supruga vozimo bord ,imamo æerkicu 4 god staru .Pitanje glasi , da li je pametnije da dijete prvo stane na skije pa tek kasnije za god ili dve na bord ili odmah od pocetka na dasku ?
Od rakije nema bolje ¾ene :)