• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanja za Snowboard ¹kolu VIP Jahorina

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 09 February, 2011, 18:03:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mallorca

bok, koliko bi kostalo, ako je uopce moguce, uzeti sat za dvoje. Vidim da je jedan sat 20€, pretpostavljam da bi onda bilo 40€ ili neka me netko razuvjeri...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mallorca on 20 February, 2011, 12:21:55
bok, koliko bi kostalo, ako je uopce moguce, uzeti sat za dvoje. Vidim da je jedan sat 20€, pretpostavljam da bi onda bilo 40€ ili neka me netko razuvjeri...

posto si nas gost i VIP JAHORINA clan...a ja kao brizljiv (i ne iskusni border) et moze jedna vecera s rakijom valjda nije puno...ali da veceram s vama ;)
ovi instruktori bi isto spustili nekih 5 do 10€ kad bi se dogovorili  ;) ebga ipak su bolji od mene

mallorca

Quote from: harison on 20 February, 2011, 19:54:11
Quote from: mallorca on 20 February, 2011, 12:21:55
bok, koliko bi kostalo, ako je uopce moguce, uzeti sat za dvoje. Vidim da je jedan sat 20€, pretpostavljam da bi onda bilo 40€ ili neka me netko razuvjeri...

posto si nas gost i VIP JAHORINA clan...a ja kao brizljiv (i ne iskusni border) et moze jedna vecera s rakijom valjda nije puno...ali da veceram s vama ;)
ovi instruktori bi isto spustili nekih 5 do 10€ kad bi se dogovorili  ;) ebga ipak su bolji od mene

hare stari, imas veceru i cijeli dernek s nama :) (neznam jesi ikada igrao cugopol?)

Big_DANE

Quote from: mallorca on 20 February, 2011, 22:32:56
Quote from: harison on 20 February, 2011, 19:54:11
Quote from: mallorca on 20 February, 2011, 12:21:55
bok, koliko bi kostalo, ako je uopce moguce, uzeti sat za dvoje. Vidim da je jedan sat 20€, pretpostavljam da bi onda bilo 40€ ili neka me netko razuvjeri...

posto si nas gost i VIP JAHORINA clan...a ja kao brizljiv (i ne iskusni border) et moze jedna vecera s rakijom valjda nije puno...ali da veceram s vama ;)
ovi instruktori bi isto spustili nekih 5 do 10€ kad bi se dogovorili  ;) ebga ipak su bolji od mene

hare stari, imas veceru i cijeli dernek s nama :) (neznam jesi ikada igrao cugopol?)

Hahahahaha....cugopol...leleeeeeee...... odakle si mallorca?

vip-jahorina


hannibal dr lecter

Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

mallorca

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 23:33:59
Quote from: mallorca on 20 February, 2011, 22:32:56
Quote from: harison on 20 February, 2011, 19:54:11
Quote from: mallorca on 20 February, 2011, 12:21:55
bok, koliko bi kostalo, ako je uopce moguce, uzeti sat za dvoje. Vidim da je jedan sat 20€, pretpostavljam da bi onda bilo 40€ ili neka me netko razuvjeri...

posto si nas gost i VIP JAHORINA clan...a ja kao brizljiv (i ne iskusni border) et moze jedna vecera s rakijom valjda nije puno...ali da veceram s vama ;)
ovi instruktori bi isto spustili nekih 5 do 10€ kad bi se dogovorili  ;) ebga ipak su bolji od mene

hare stari, imas veceru i cijeli dernek s nama :) (neznam jesi ikada igrao cugopol?)
Hahahahaha....cugopol...leleeeeeee...... odakle si mallorca?

iz zagreba, evo dane da se ne osjecas zapostavljenim, ma mozete i ti i brera i vip i hare s nama na cugopol, ja se kladim da cemo 2 kruga zavrsiti :D nas 4 dolazi na jahorinu, ali imamo apartman za 6 koji je stvarno ogroman, tako da sto nas je vise to bolje, a imamo i barem 10 litara rakija+vino, a biti ce dodatno... tako da ono, dodjite, donesite cuge i ima da bude 7 dana derneka :)

Jancek

harison, u suboto dolazi sa mnom moja djevojka, koja bi htijela da se nauci boardat ... koliko je cijena za jedan, ne znam kako se reèe, kod nas je teèaj ? ;D

looka



looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :o  ludzatobom:(( CUGOPOL  ludzatobom:((  :o to mi je moj brat Brane pokazao u Krticnjaku ima isprintano veceg formata  :bravo::(...mada nismo htjeli puno trebalo rano ustati... s vama cu igrati ako mi VIP dozvoli pa ako uspijem i vise od 2 kruga :D

@Jancek

Kod instruktora snowboard-a ti je ako nisi preko VIP-a 20€ ... ako si preko VIP-a a i jesi onda je 15€ tecaj (valjalo je izdurat s brerom na b-slovenskom  3:(  (:smijeh: ) vidimo se u subotu sve se dogovorimo samo trazi komunalca

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Jancek stari javi se gdje si nestao  ideea:(  ;D

iii kako se svidjelo bordanje tvojoj djevojci nista nam nisi pricao, sta je odlucila nastaviti bordati ili preci na sigurno (èitaj: skijati )  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

marijans

Pozdrav svima!

Nas dvoje bismo jaaako zeleli da naucimo da bordamo. Videla sam da su sve varijante, kako grupne tako i individualne, na bazi 5 x 2 sata dnevno. Zanima me da li je moguce imati, na primer, 4 sata obuke dnevno, i naravno, koliko bi to kostalo. Da li bi neko mogao da mi pomogne?

Puno hvala unapred!