• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanja za Snowboard ¹kolu VIP Jahorina

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 09 February, 2011, 18:03:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uzimanjem casova 4sata dnevno bi te izaslo 80KM-40€ za jedno...s tim da bi u VIP SKOLI ja mislim imao dobar popust samo kada dodjes se trebas javiti na Poljicama gospodi u crvenim ili crnim jaknama na kojima pise VIP JAHORINA oni ce te uputiti bez brige...reci harison je rekao za popust... ako budes uzeo 4casa u jedan dan vec drugi dan bi vozio sam bez ikakve pomoci  ;D samo slusaj i radi sta ti se kaze...takodje ako nemate snowboaard opremu VIP SKOLA ce vam srediti

MilanP

Jbt kako je to lako srediti ;D ;D ;D Samo se pozovem na Harisona  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
P.S Salim se!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: lakiluk on 28 November, 2011, 00:30:49
Jbt kako je to lako srediti ;D ;D ;D Samo se pozovem na Harisona  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
P.S Salim se!!

mozes zamislit kako je tek kad se odazoves na VIP-a pfffff u tome i jeste fazon sto ne mozes ni zamislit  (:smijeh: (:smijeh: ma normala castim te za ovu

MilanP


vip-jahorina

@marijans dobrodosla nam
hare je brzi od munje  ;D
mislim da ce se Baja javiti cim stigne i odgovoriti na ovaj upit ...

Irien

Pozdrav!
Imam jedno pitanje.. ako sam gost vip-a,a 1 sat individualne nastave boardanja dodje 30 km. U slucaju da ja uzmem recimo 2 dana po  3 ili 4 sata dnevno  ,dali bi mi doslo sto povoljnije ili se svaki sat racuna po 30 km?  i dali  postoje neke grupe ,osim one sto traje 5 dana? jer sam ja od nedjelje do srijede il cetvrtka na Jahorini i uzela bi neki kraci tecaj,dal je moguce da vi jos nekog nadjete koji imas licnu situaciju pa nas  poducavate,pitam da mi dodje jeftinije :DD Hvala na odgovoru! Pozzz iz Hrv