• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Burton Mission 2010, jednom vozeni,

Started by zidoo, 09 February, 2011, 18:39:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zidoo


loop

allways stand sideways!

zidoo

Imam custom vezove manje vise iste iz 2009, a rado bih preso na Union, mnogo su mi se svidjeli nakon samo jedne voznje.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko nema nek uzme pa ak moze za 200KM za forumase, moji su burton P1 green zakon

loop

u mene su isto custom 09/10, ajmo ljudi ovo vam je best buy :)
allways stand sideways!

zidoo

ev zvanicno dajem popust 20km, blagoslov od harisona :)

Ma rasprodajem sve sto je burton, posvadjali smo se  ;D

loop

allways stand sideways!

zidoo

u medjuvremenu sam provalio da mi je "gubm za podesavanje forsa na hajbeku" puko! na vezu vozenom 5h a placenom podobro. Sad sam poslo Jake-u email da mi posalje rezervni posto je vez u garanciji. Kak sam se izpizido.... to je problem sa burton-om naplacuju papreno a cesto ne opravdavaju to...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

druze bolje probaj popraviti sam..pa kako god da ide..jer ako budes cekao rezervni dio bgm ces se nacekati..mozda ga dobijes krajem sezone ili iduce godine..sem ako ti u prodavnici tu blizu tebe slucajno nemaju rezervne djelove

loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

probaj ih malo ono bosanski izreklamirati da se zacrvene...mozda nesto i uspijes...moji P1 imaju dozivotnu garanciju na lijevim i desnim krajevima veza tj. ona tvrda plastika (providna) sto se lijepi za bucu  ole dok za kopèe ne garantuju  3:(

zidoo

jake se javio i reko da ce poslati novi asap. pa cemo da vidimo. do kraja seznoe imam stari burton cusom detox :)
mozda se ne slazem sa burton politikom al im je customers services na nivou (prosle godione su poslali bazu u rekordnom roku, sad cemo vidimo za ovo)

zidoo

Quote from: harison on 14 February, 2011, 12:10:30
probaj ih malo ono bosanski izreklamirati da se zacrvene...mozda nesto i uspijes...moji P1 imaju dozivotnu garanciju na lijevim i desnim krajevima veza tj. ona tvrda plastika (providna) sto se lijepi za bucu  ole dok za kopèe ne garantuju  3:(

Ma oni i life warranty. Pretprosle godine su na moje oci pukle dve burton life warranty garancije :D 

loop

ja imam i drake king aluminijske vezove, vozia ih jednu sezone.. rokaju samo tako
allways stand sideways!