• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Igri¹ta-Vlasenica

Started by ovejaras01, 11 February, 2011, 17:58:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ovejaras01


ovejaras01



Big_DANE

ovejaras01 odakle si?
Svaka cast za ovo...kontao sam da napravim temu...al nikako da stignem!
Imam dosta drugara iz Vlasenice... ;)
Pozzzzz

ovejaras01

Ja sam iz Brèkog, ali studiram u Tuzli pa se sjeti da napravim temu .

Nichifor


kron1010

Ima li ko kakvih slika i novijih informacija ?

Blitzz

 ludzatobom:(( 1.30 m visina snijega na 1680 MNV, staze ureðene dostaaa snijega, sve okovano ledom i snijegom.  :bravo::(
Blizzard

djmiros

Juce je po najavama Hotela Panorama skijaliste trebalo da radi zbog "velikog interesovanja posetilaca".
Dan pre toga, a i juce ujutro proverio preko telefona recepciju Hotela Panorama Vlasenica, gde su mi rekli da ce raditi liftovi na Javorovoj poljani. Nakon 70 km voznje dosao na skijaliste oko 10 sati , ali tamo nikog nije bilo. Vrata zakljucana na mestu gde se prodaje ski pas (pise da je radno vreme od 9 ). Prosetao do poljane gde u su u restoranu tek potpalili vatru u sporetu iz koga je sukljao oblak dima. Pitao sam dvoje koji loze vatru oce li raditi skijaliste a oni: oce ako bude dovoljno skijasa.
Vratio sam se nazad do kola, pomolio bogu da nikog ne sretnem usput ( inace nisam rekao da je put strasan od mag.puta do poljane) i otisao na jahorinu.
Zbogom Igrista, i ne mojte ubuduce obmanjivati .
Uostalom nikad vise . 

Blitzz

u pravu si, meni je Vlasenica bli¾a alternativa samo kad se mora, ali inaèe je chaos i katastrofa sve u svemu. oni uvijek rade ako ima dovoljno skijasa, ciganluk na bh naèin uvijek svugdje i u svemu.  3:( devil:(
Blizzard

Big_DANE

Ima li ko kakvu novost u vezi IGRISTA?  Oce li prenositi mozda (naculo se) stari dvosjed sa Prace na Igrista???

Big_DANE

Tema moze da se zagasi...ko zna kad ce biti i za koliko godina skijanja na IGRISTIMA! U totalnom su sranju!

BL

kakva steta, a prosjecene staze, prirodni uslovi, ...

BL

Zalosna prica o Igristima.

http://www.glassrpske.com/drustvo/panorama/Istopio-se-milion-maraka/102946.html


danko.v.

Znaci nista.... skijao sam jednom tamo.... uopste nije bilo lose...
Ne volim januar...i bele zimske vragove....Al` skijanje volem, to je fakat !