Pozdrav Gost

Rajko Vasic: Jahorina, boginja u rukama ćorkana

• 67 Odgovora
  • 30278 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

HeAd

• 4338
Odg: Rajko Vasic: Jahorina, boginja u rukama ćorkana
« Odgovori #45 u: 16 Veljača, 2011, 15:57:11 »
da da je metar snijega..sve bi bilo ok...jbg...ova sezona je ...nikakva...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

*

3d

• 200
« Odgovori #46 u: 16 Veljača, 2011, 18:52:53 »
 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

« Odgovori #47 u: 17 Veljača, 2011, 09:47:13 »
Citat: sina
krivac je snijeg...da je on pao svi bi bili zadovoljni i sve bi stimalo. ;)
Citat: HeAd
da da je metar snijega..sve bi bilo ok...jbg...ova sezona je ...nikakva...
Ма јашта, падавине и вријеме су највећи кривци... Иначе, само од тога треба да зависи цијела планина, ја не знам ни што се уопште ради било шта на вјештачком осњежавању  :-\
Можда сте били и иронични (ако јесте - не замјерите), а ако нисте а ово вам је размишљање, онда јбг!
Мноооого ствари на Јаши треба да се промијени, па да би се, на жалост, само приближила Копаонику у организационом смислу. А о ски центрима у региону да не говорим, колико су испред.
Ја као "локал патриота" обожавам да дођем, и долазим сваке године, али искрено, све мање... Не могу ја да пређем 300-400км из Београда и да не знам дал' ће радити 1-2 стазе (или прошле године шестогуз), и да не знам дал' ћу уопште скијати, а да исто тако одем на Коп који има пар цм природног снијега, али зато на стази све гори од вјештачког...
Одох далеко, омаших тему, емоције...  :-[
Све у свему, Васић је добро рек'о шта се дешава, али сви ми то мање/више знамо. Право питање је, да ли има знања и моћи да се нешто поправи?!
Ako ne možeš pročitati pismo kojim pišem, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pišem je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

« Odgovori #48 u: 17 Veljača, 2011, 10:25:57 »
Citat:
Ма јашта, падавине и вријеме су највећи кривци... Иначе, само од тога треба да зависи цијела планина, ја не знам ни што се уопште ради било шта на вјештачком осњежавању  :-\
Можда сте били и иронични (ако јесте - не замјерите), а ако нисте а ово вам је размишљање, онда јбг!
Мноооого ствари на Јаши треба да се промијени, па да би се, на жалост, само приближила Копаонику у организационом смислу. А о ски центрима у региону да не говорим, колико су испред.
Ја као "локал патриота" обожавам да дођем, и долазим сваке године, али искрено, све мање... Не могу ја да пређем 300-400км из Београда и да не знам дал' ће радити 1-2 стазе (или прошле године шестогуз), и да не знам дал' ћу уопште скијати, а да исто тако одем на Коп који има пар цм природног снијега, али зато на стази све гори од вјештачког...
Одох далеко, омаших тему, емоције...  :-[
Све у свему, Васић је добро рек'о шта се дешава, али сви ми то мање/више знамо. Право питање је, да ли има знања и моћи да се нешто поправи?!

Ma jasta, padavine i brijeme su najveci krivci...Inace, samo od toga treba da zavisi cijela planina, ja ne znam ni što se uopste radi bilo sta na bjestackom osnjezavanju.
Mozda ste bili ironicni(ako jeste-ne zamjerite) a ako niste a ovo vam razmisljanje, onda jbg(ebga)
Mnooooogo stvari na Jahi treba da se promjeni, pa da bi se na zalost samo priblizila Kopaoniku u organizacionom smislu. A o ski centrima u regionu da ne govorim, koliko su ispred.
Ja kao "lokal patriota" obozavam da dodjem i dolazim svake godine, ali iskreno sve manje...Ne mogu ja da predjem 300-400km iz Beograda i da ne znam dal ce raditi 1-2 staze (ili prosle godine sestoguzi) i da ne znam dal cu uopste skijati, a da isto tako odem na Kop koji ima par cm prirodnog snijega, ali zato na stazi sve gori od vjestackog....

Odoh daleko, omasih temu, emocije... :-[
Sve u svemu, Vasic je dobro rekao sta se desava, ali svi mi to manje/vise znamo.Pravo pitanje je, da li ima znanja i moci da se nesto popravi.

*

brera

• 7220
« Odgovori #49 u: 17 Veljača, 2011, 11:18:47 »
 ير جل فهملا
 ??? ??? hannibal jesi razumjeo? ??? ???

« Odgovori #50 u: 17 Veljača, 2011, 11:25:23 »
Sve u svemu, Vasic je dobro rekao sta se desava, ali svi mi to manje/vise znamo.Pravo pitanje je, da li ima znanja i moci da se nesto popravi.

Ako ne bude niko skretao paznju, tesko, a ovako sigurno hoce. U kojoj mjeri i kada, ne znam ali ce da bude...

« Odgovori #51 u: 17 Veljača, 2011, 12:27:24 »
ير جل فهملا

BRERA hmmmm prva opomena  >:(

*

brera

• 7220
« Odgovori #52 u: 17 Veljača, 2011, 12:47:46 »
ير جل فهملا

??? ??? Zašto meni žuti karton, kad sam ga (ćini mi se na arapskom) pitao dali razumije? ??? ??? Dali on dobija dva žuta ili direktni crveni?? 8)  devil:( devil:(

*

mijat

• 6711
« Odgovori #53 u: 17 Veljača, 2011, 13:03:13 »
u pravu je hare, od najrođenijih treba krenuti sa opomenama  ;D ;D ;D

« Odgovori #54 u: 17 Veljača, 2011, 13:14:43 »
ير جل فهملا
Evo Brera zbog tebe i svih drugih koji ne razumiju i ne znaju da pročitaju šta pišem, stavio sam potpis...

А с обзиром да ми нико од надлежних са форума није забранио да пишем ћирилицом, нити сам било гдје видио правило да се њоме не смије писати, мислим да ћу са ћирилицом и да наставим...
Извињавам се за скретање са теме, неће се поновити, и нећу више реаговати на прозивања око писма које користим (иако се то деси послије сваког мог поста који напишем)!

Ako ne bude niko skretao paznju, tesko, a ovako sigurno hoce. U kojoj mjeri i kada, ne znam ali ce da bude...
Ја се надам ВИП-е да ће бити боље већ сљедеће године, али...
Ako ne možeš pročitati pismo kojim pišem, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pišem je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

« Odgovori #55 u: 17 Veljača, 2011, 13:53:29 »
nije loka bas tako: u Palama je druga politicka opcija na vlasti, ali u Trnovu je SNSD. Svi, ili vecina rukovodioca na Jahorini su SNSD kadar. Tako da ispade da je udario po svojima.
....

Izgleda da se Koromanu "drma kanabe" cim mu njegovi rade o glavi (citaj druga struja)...

« Odgovori #56 u: 17 Veljača, 2011, 14:03:04 »
ير جل فهملا
Evo Brera zbog tebe i svih drugih koji ne razumiju i ne znaju da pročitaju šta pišem, stavio sam potpis...

А с обзиром да ми нико од надлежних са форума није забранио да пишем ћирилицом, нити сам било гдје видио правило да се њоме не смије писати, мислим да ћу са ћирилицом и да наставим...
Извињавам се за скретање са теме, неће се поновити, и нећу више реаговати на прозивања око писма које користим (иако се то деси послије сваког мог поста који напишем)!

Pustite vise covjeka da pise kako hoce, ako je vec zapeo da pise cirilicom, a vi ste mu stavili do znanja da ne razumijete to pismo,
ocigledno je covjeku vaznije da napise svoju misao na cirilici nego da vi to raumijete.... Mislim da ima previse slicnih zatezanja na forumu...
Opcenito ja razmijem cirilicu , kao i vecina na forumu, za mladje generacije i goste iz zapadanih zemalja nazalost moraju znati da se Jahorina
nalazi u srcu balkana :o

*

otrov

• 1013
  • op op op
« Odgovori #57 u: 17 Veljača, 2011, 16:01:46 »
ير جل فهملا

??? ??? Zašto meni žuti karton, kad sam ga (ćini mi se na arapskom) pitao dali razumije? ??? ??? Dali on dobija dva žuta ili direktni crveni?? 8)  devil:( devil:(
hanibal nije bas nauka znati cirilicu .. ako mislis napisati neko knjizevno djelo koristi je, ali ovdje dosta ljudi ne zna to procitati tako ne vidim smisao koristenja iste
ير جل فهملا
See most Fahmy

hahah

hare gdje si ti ucio cirilicu?  meni je drago sto je znam, ali se samo potpisjem gore navedenom

jest moram svadje da poklopim.. o boze :)
share it with friend or two

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #58 u: 17 Veljača, 2011, 16:04:26 »
ير جل فهملا
Evo Brera zbog tebe i svih drugih koji ne razumiju i ne znaju da proèitaju ¹ta pi¹em, stavio sam potpis...

Pustite vise covjeka da pise kako hoce, ako je vec zapeo da pise cirilicom, a vi ste mu stavili do znanja da ne razumijete to pismo,
ocigledno je covjeku vaznije da napise svoju misao na cirilici nego da vi to raumijete.... Mislim da ima previse slicnih zatezanja na forumu...
Opcenito ja razmijem cirilicu , kao i vecina na forumu, za mladje generacije i goste iz zapadanih zemalja nazalost moraju znati da se Jahorina

Ne bi trebala da se nastavlja ova glupost....moje misljenj nek covek pise kako zeli ... ona neko hoce da razume nace nacin da razume, onaj ko ne zeli...sta da mu radim!   8)
Ja s jedne strane bih voleo da pisem cirilicom...ali s druge dosta sam fleksibilniji...i sa vise razumevanja prema drugim ljudima .... ali i lakse mi je da kuckam.... :-\
Trebali bi da pisemo na ENGLESKOM...da se niko ne bi ovde uredio kojim slucajem! JBT!

VIP-e daj zakljucaj ovu temu ako se nastavi ovo s jedne i s druge strane!  3:(

*

brera

• 7220
« Odgovori #59 u: 17 Veljača, 2011, 16:05:25 »
..
Citat:

Citat:
[/color]

??? Ne razumijem šta to znači, šta si mislio time, htio reći?? Zato što nisam sa ovih prostora, po tvome sam samo "gost" na ovom forumu???? :-\
Ovim tekstom sam završio sa time....