• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Rajko Vasic: Jahorina, boginja u rukama æorkana

Started by vip-jahorina, 14 February, 2011, 16:48:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

da da je metar snijega..sve bi bilo ok...jbg...ova sezona je ...nikakva...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

3d

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

hannibal dr lecter

Quote from: sina
krivac je snijeg...da je on pao svi bi bili zadovoljni i sve bi stimalo. ;)
Quote from: HeAd
da da je metar snijega..sve bi bilo ok...jbg...ova sezona je ...nikakva...
Ма јашта, падавине и вријеме су највећи кривци... Иначе, само од тога треба да зависи цијела планина, ја не знам ни што се уопште ради било шта на вјештачком осњежавању  :-\
Можда сте били и иронични (ако јесте - не замјерите), а ако нисте а ово вам је размишљање, онда јбг!
Мноооого ствари на Јаши треба да се промијени, па да би се, на жалост, само приближила Копаонику у организационом смислу. А о ски центрима у региону да не говорим, колико су испред.
Ја као "локал патриота" обожавам да дођем, и долазим сваке године, али искрено, све мање... Не могу ја да пређем 300-400км из Београда и да не знам дал' ће радити 1-2 стазе (или прошле године шестогуз), и да не знам дал' ћу уопште скијати, а да исто тако одем на Коп који има пар цм природног снијега, али зато на стази све гори од вјештачког...
Одох далеко, омаших тему, емоције...  :-[
Све у свему, Васић је добро рек'о шта се дешава, али сви ми то мање/више знамо. Право питање је, да ли има знања и моћи да се нешто поправи?!
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

 ير جل فهملا
??? ??? hannibal jesi razumjeo? ??? ???

vip-jahorina

Quote from: hannibal dr lecter on 17 February, 2011, 09:47:13
Sve u svemu, Vasic je dobro rekao sta se desava, ali svi mi to manje/vise znamo.Pravo pitanje je, da li ima znanja i moci da se nesto popravi.

Ako ne bude niko skretao paznju, tesko, a ovako sigurno hoce. U kojoj mjeri i kada, ne znam ali ce da bude...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


mijat

u pravu je hare, od najroðenijih treba krenuti sa opomenama  ;D ;D ;D

hannibal dr lecter

Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

skydiver

Quote from: zum on 15 February, 2011, 13:18:01
nije loka bas tako: u Palama je druga politicka opcija na vlasti, ali u Trnovu je SNSD. Svi, ili vecina rukovodioca na Jahorini su SNSD kadar. Tako da ispade da je udario po svojima.
....

Izgleda da se Koromanu "drma kanabe" cim mu njegovi rade o glavi (citaj druga struja)...

Radiohead


otrov

share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: RADIOHEAD on 17 February, 2011, 14:03:04
Quote from: hannibal dr lecter on 17 February, 2011, 13:14:43
Quote from: brera on 17 February, 2011, 11:18:47
ير جل فهملا
??? ??? hannibal jesi razumjeo? ??? ???
Evo Brera zbog tebe i svih drugih koji ne razumiju i ne znaju da proèitaju ¹ta pi¹em, stavio sam potpis...

А с обзиром да ми нико од надлежних са форума није забранио да пишем ћирилицом, нити сам било гдје видио правило да се њоме не смије писати, мислим да ћу са ћирилицом и да наставим...
Извињавам се за скретање са теме, неће се поновити, и нећу више реаговати на прозивања око писма које користим (иако се то деси послије сваког мог поста који напишем)!

Quote from: vip-jahorina on 17 February, 2011, 11:25:23
Quote from: hannibal dr lecter on 17 February, 2011, 09:47:13
Sve u svemu, Vasic je dobro rekao sta se desava, ali svi mi to manje/vise znamo.Pravo pitanje je, da li ima znanja i moci da se nesto popravi.
Ako ne bude niko skretao paznju, tesko, a ovako sigurno hoce. U kojoj mjeri i kada, ne znam ali ce da bude...
Ја се надам ВИП-е да ће бити боље већ сљедеће године, али...
Pustite vise covjeka da pise kako hoce, ako je vec zapeo da pise cirilicom, a vi ste mu stavili do znanja da ne razumijete to pismo,
ocigledno je covjeku vaznije da napise svoju misao na cirilici nego da vi to raumijete.... Mislim da ima previse slicnih zatezanja na forumu...
Opcenito ja razmijem cirilicu , kao i vecina na forumu, za mladje generacije i goste iz zapadanih zemalja nazalost moraju znati da se Jahorina
nalazi u srcu balkana :o


Ne bi trebala da se nastavlja ova glupost....moje misljenj nek covek pise kako zeli ... ona neko hoce da razume nace nacin da razume, onaj ko ne zeli...sta da mu radim!   8)
Ja s jedne strane bih voleo da pisem cirilicom...ali s druge dosta sam fleksibilniji...i sa vise razumevanja prema drugim ljudima .... ali i lakse mi je da kuckam.... :-\
Trebali bi da pisemo na ENGLESKOM...da se niko ne bi ovde uredio kojim slucajem! JBT!

VIP-e daj zakljucaj ovu temu ako se nastavi ovo s jedne i s druge strane!  3:(

brera