• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Rajko Vasic: Jahorina, boginja u rukama æorkana

Started by vip-jahorina, 14 February, 2011, 16:48:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otrov

hahah cuj ti gost .. pa ti si ovisnik :) pazi dane ja sam rekao sto sam imao da kazem povodom ove teme, pa da fino ukazem i na problem koji se provlaci kroz mnoge teme, a to je pismo koje se koristi na forumu, dok se ova prava problematika ne rijesi :)
share it with friend or two

vip-jahorina

Ukartako i da zavrsimo sa ovo diskusijom:
Nenzelim nikome zabraniti da pise cirilicom, ali mislim da bi bilo lijepo i fer prema svima da se koristi iskljucivo latinica. I stvarno mi nije jasno zasto je toliko vazno oko toga se zajebavati.

Znaci ipak molba za sve da pisu latinicom. Tu cu lrvom prilikom definisati u pravilima foruma, a za sada samo molba da ostane tako.

Tema je tekst Rajka Vasica. Svaki slijedeci komentar kojo nema veze sa ovom temom se brise.

Stale


Radiohead


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

fino je naglaseno:
Tema je tekst Rajka Vasica. Svaki slijedeci komentar koji nema veze sa ovom temom se brise.

HeAd

stale dobar si lik....ali ako se radi demagogija koja je nastala na bazi cinjenica i istine te realne situacije...onda ne mozemo to porediti sa demagogiom oko graska...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Stale


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"