• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Partyi u terminu 26.2. - 5.3

Started by Jancek, 21 February, 2011, 20:58:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 25 February, 2011, 00:29:07
kod nas potpuna euforija u pakovanju.............
wooooohoooooo!

hug:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo i nesto slika sa party-a kooji je bio u ROYALU  lokaciju kafica pogledajte od 05:55min. do 06:00min. ]http://www.youtube.com/watch?v=RGinnM01PJY










e tu je bio kraj sa slikanjem

Nichifor


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ai looka gledaj ga kako je zinuo OPAAAAAAAAAAAAAA....moram i ja njih malo vidio sam samo da nesto blica mogu mislit kakve ce slike postavljati ovi sto su sa digitalcima bili 3:(

brera

@Hare
Vidi Minjon i njene krajnike. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka


minjon81

Ma Harison je mrtav covek! Jos uvek ne zna, evo ga pored mene, ali cu mu svecano saopstiti cim zavrsim post!
Brera, gde ti je rece ona dlakava puska?


Ljudi, cetvrtak Royal!

mallorca

Quote from: minjon81 on 02 March, 2011, 23:22:13
Ma Harison je mrtav covek! Jos uvek ne zna, evo ga pored mene, ali cu mu svecano saopstiti cim zavrsim post!
Brera, gde ti je rece ona dlakava puska?


Ljudi, cetvrtak Royal!

eno je visi u royalu ispod televizije :D

u cetvrtak je isto bilo genijalno, mislim da su skoro svi forumasi bili na okupu koji su na jahorini trenutno... nezaboravno

minjon81

Da dodam i ja neku fotkicu odavde... hehehehehehee

a bilo je dobro i na stazi!!! Ovo su pobednici vip kupa...  :bravo::( :bravo::(

a i posle staze i bez Rojala, postalo je opasno druziti se pred kamerama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

a imali smo i live svirku u vikendaju, potpuno je bila spontana tako da nas je jako malo proisustvovalo, ali je dokumentovana!!! hahahaha  ole

http://www.youtube.com/user/malaodnauke?feature=mhum

mijat

dru¾enje u royalu:



dernek kod mallorce:





minjon81

da nastavim ja posto mi ne ide smanjivanje slika!



[prilog je obrisao administrator]

mallorca

jao brate sto me hare zavolio... da si bar nesto rekao prije  :-* :-* :-* :-*  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

i jos ova

[prilog je obrisao administrator]

mijat

Quote from: mallorca on 06 March, 2011, 10:42:56
jao brate sto me hare zavolio... da si bar nesto rekao prije  :-* :-* :-* :-*  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ma pusti hareta bio je pijan, umesto da se okrenuo na drugu stranu gde su bile ¾ene on navalio na tebe  ;D ;D ;D

mallorca

Quote from: mijat on 06 March, 2011, 11:08:50
Quote from: mallorca on 06 March, 2011, 10:42:56
jao brate sto me hare zavolio... da si bar nesto rekao prije  :-* :-* :-* :-*  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ma pusti hareta bio je pijan, umesto da se okrenuo na drugu stranu gde su bile ¾ene on navalio na tebe  ;D ;D ;D


ahhahahahaha, skoro ko slovenci na stazi