• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Partyi u terminu 26.2. - 5.3

Started by Jancek, 21 February, 2011, 20:58:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


skiDeki

Ja sam se sudario danas sa jednim slovencem danas. Ja sam se izvukao nekako, ali on se razbio sa borda (:smijeh:

Odlicne slike :bravo::( imam i ja dosta, ali cu ih postaviti kad se vratim ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mallorca

Quote from: skiDeki on 06 March, 2011, 19:36:36
Ja sam se sudario danas sa jednim slovencem danas. Ja sam se izvukao nekako, ali on se razbio sa borda (:smijeh:

Odlicne slike :bravo::( imam i ja dosta, ali cu ih postaviti kad se vratim ideea:(

sta ga nisi jos dodatno stapom ubo?  :P :P

brera

Quote from: mallorca on 06 March, 2011, 19:49:51
Quote from: skiDeki on 06 March, 2011, 19:36:36
Ja sam se sudario danas sa jednim slovencem danas. Ja sam se izvukao nekako, ali on se razbio sa borda (:smijeh:

Odlicne slike :bravo::( imam i ja dosta, ali cu ih postaviti kad se vratim ideea:(

sta ga nisi jos dodatno stapom ubo?  :P :P
??? ??? ???

mallorca

Quote from: brera on 06 March, 2011, 19:51:26
Quote from: mallorca on 06 March, 2011, 19:49:51
Quote from: skiDeki on 06 March, 2011, 19:36:36
Ja sam se sudario danas sa jednim slovencem danas. Ja sam se izvukao nekako, ali on se razbio sa borda (:smijeh:

Odlicne slike :bravo::( imam i ja dosta, ali cu ih postaviti kad se vratim ideea:(

sta ga nisi jos dodatno stapom ubo?  :P :P
??? ??? ???
izvini brera, ali dok sam ja bio na jahorini, jedan dan dosla masa slovenaca na staze. I skijaju tako da prolaze pored tebe na centimetar ipo doslovno. Razbio sam se jedno 14 puta zbog toga. Otada slovence na skijanju gledam sa skepsom

brera

1cm u EU ti je... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ma daj, nisu valjda tako bili opasni.

mallorca

kad ti kazem covjece... evo pitaj mijata koliko mi tlak digli, covjek me cijelu vecer kod mene kad smo bili zajebavao na racun toga

brera


mallorca

prezivio sam nekako, sto da ti kazem :D doduse, nakon sto sam 14 puta pao, jednoga sam i ja pokupio boardom, pa mu bas i nije bilo svejedno :D

brera


looka