• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

RAKIJADA - razne rakije sa prostora biv¹e YU

Started by brera, 25 February, 2011, 20:13:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera



mallorca

evo ja se javljam prvi. sljiva je tradicionalno dobra, mijatova kajsijaèa je isto fenomenalna (makar hare tvrdi da je to samo dvaput prepecena breskva :D ), a i rakija od drenjaka je bila opce odusevljenje za svih... ako sam nesto propustio neka raja nadoda

brera

Sledeèa godina, hit Hare na JA sa rakijom od LUBENICE (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


brera



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mene sto je odusevilo je mallorcina kako se pise drenovaca, boja savrsena...lookina radja je zakon pogotovo iz male pljoske kad pijes drzis je s dva prsta i samo nakvasis jezik..uhh al poslije toga dekieva sljiva kao i uvjek neprocjenjiva sjecam se od prosle godine za vip party da sam samo sipao a i ove godine dok je bila festa kod dekia u apartmanu... ne smijem zaboraviti jednu posebnu jako jako otrovnu rakiju koju mi je mijat dao ovo je ja mislim dobio iz slovenije pa preko njega da ja pijem i da me nema za 2dana(kratko receno: brera poslao da me ubije) zezam se mijat je imao profesionalni ceker za rakiju imao je rakije za mjesec dana a ne za 7 mada to je stari macak popio je on to u 4dana pa je poslije silazio u bife da naspe u probusenu pljosku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka


mallorca

Quote from: harison on 08 March, 2011, 08:40:35
mene sto je odusevilo je mallorcina kako se pise drenovaca, boja savrsena...lookina radja je zakon pogotovo iz male pljoske kad pijes drzis je s dva prsta i samo nakvasis jezik..uhh al poslije toga dekieva sljiva kao i uvjek neprocjenjiva sjecam se od prosle godine za vip party da sam samo sipao a i ove godine dok je bila festa kod dekia u apartmanu... ne smijem zaboraviti jednu posebnu jako jako otrovnu rakiju koju mi je mijat dao ovo je ja mislim dobio iz slovenije pa preko njega da ja pijem i da me nema za 2dana(kratko receno: brera poslao da me ubije) zezam se mijat je imao profesionalni ceker za rakiju imao je rakije za mjesec dana a ne za 7 mada to je stari macak popio je on to u 4dana pa je poslije silazio u bife da naspe u probusenu pljosku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ah, koliko god bi preuzeo rado zasluge za drenovacu, nemogu, to ti je curina rakija, ja sam ti vise onako za pojest i popit :))), ali da je savrsena, stvarno je...