• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nesreæa :(

Started by DJ AmmAre0n, 27 February, 2011, 21:40:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DJ AmmAre0n

Teska nesreæa dogodila se na lokalitetu Kotlovi na Bjelasnici.Lavina je zatrpala tri bordera.Dvojica su spasena.Nakon visesatne potrage treæi border je pronadjen mrtav.Staza na lokalitetu kotlovi vazi za vrlo opasno skijaliste . !
http://www.gss-sarajevo.com/

goghie

I can go with the Flow...

enkidu

uzas! jel ima neko mapu gde se to tacno nalazi?

dan.ko


enkidu

majko mila... uzas, jadni ljudi. Odvukla ih pravo u provaliju?

dan.ko


MarijaBB

jel to s lica mjesta?

Ajme majko, nadam se da je sve nastupilo brzo. Koja grozota.

Filipino

Ne daj Boze,saucesce ozaloscenima.

thief

Quote from: dan.ko on 28 February, 2011, 09:44:58
ovako to izgleda





Nije nesreca bila na tom mjestu. Bila je nekih 300 metara poslije tog kotla. Tu su prosli bez problema. Lavina se pokrenula na dijelu koji uopste nije toliko opasan. Bar do sad nije bio. Na zalost vrijeme i ovo globalno zagrijavanje su ucinili svoje. Dan prije je bilo na ovom dijelu planine -5C i padao je snijeg. A juce kada se nesreca desila bilo je +8C. Sve idealno za pokretanje lavine koje nisu tako ceste na ovom dijelu planine. Na zalost jedan zivot je otisao u nepovrat. Gradimir Krajišnik 31 godina. Skijas freestajler. R.I.P.


fux


dan.ko


vip-jahorina

sta reci, nepaznja je opet odnijela jedan mladi zivot!
moje saucesce

kron1010

¾ao mi je...ali kad èovjek podcijeni prirodu i svoje moguænosti rezultat je ovakav.....

brera


thief

Evi izvjestaja GSS-a i savjet je da posjetite njihovu stranicu, jer mozete naci puno kosrisnih info.

http://gss-sarajevo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=71:akcija-kotlovi-lavina&catid=14:2011&Itemid=28

Nadam se da nije problem sto sam stavio link na njihovu starnicu.