• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Evo i nastavka teme, i to u skoro savrsenim uslovima za skijanje!
Ima preko metar snijega, pada od sinoc, veoma je hladno vani. Danas je GSS Jahorine izmjerio -30 na vrhu.

Staze dobre, tvrde, mada kroz vjetar i padavine ima dosta nameta po stazama.

Mi smo danas se iskijali: Harison, Skideki i ja i mogu vam reci da smo kvalitenog materijala snimili. Nstavljamo sa snimkama, jos pogotovo sto od sutra/prekosutra je najavljeno sunce uz temperaturu od -20....

vip-jahorina

Vidim da je slavonac online: pozdrav, rakija i kobasice su se davno pojeli i popili ... i naravno cesto te spomenusmo.

Prosle sedmice je bilo pola foruma na Jahorini, mislim da ce biti par izvjestaja, a ja sam malo na intenzivnijem skijanju tako da se manje javljam, ali zato vidim ne fali izvjestaja od forumasa.
Svima koje sam vidio i koji su mi se javili u proteklih dana saljem snijeg i pozdrave... A forum, cini mi se ima svake godine vecu ivecu popularnost, postaje momenat prepoznavanja ljubitelja Jahorine i skijanja.
Zato su u planu i neka raspoznavanja, ali o tome za vrijeme ljeta. A izmedju ostalog, ne sumnjam da cemo nastaviti dalje sa informacijama i izvjestajima.
Puno posla je jos pred nama  cr:)

mallorca

vipe iz tvojih rijeci u usi svih skijasa jahorine... ponovo ponavljam, steta sto ne mozemo biti tamo jos malo... ali trebalo bi srediti neke metode raspoznavanja... ponavljam, moja ideja s motorolama je po meni najbolja  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((  afrocool:(

looka



looka

Rekao sam da mo¾e i neki drugi odjevni predmet! Majicu sam naveo èisto kao primjer! Nek svako iznese svoj predlog, naæe se sigurno neki pametniji od mog!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



drm


Dino SKI

Moj prijedlog je neka traka neobicne boje na kojoj bi pisalo jahorina.org i nickname koji koristi, d
da skratim nesto kao kapitenska traka u nogometu sa nickname!!!!
Skijanje se brzo uci......

mijat


sesoni

moze traka oko glave
ili marama, ko nekada pioniri al sada forumasi  (:smijeh:

drm


HeAd

alo...tema je stanje na Jahorini ajte u kafanu ili napravite neku temu raspoznavanje....mislim da ko god se mislio s nekim upoznati da
je to bio caffe bar ROJaL i tamo je bilo zborno mjesto... anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

looka