• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anger

Pozdrav,

Kako stvari stoje, srijeda bi mogla biti extra za skijanje? Snijega sto padne, ratraci ce srediti a i temp nece biti -20 kao sto bi trebalo biti sutra?

skiDeki

Dobro jutro sa Jahorine, Sneg je stao, vetar se smirio, polako se razvedrava, temperatura -15 ;D

Trebalo bi danas biti vrhunsko skijanje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Ratraci su prosli, slika live...

[prilog je obrisao administrator]
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro...evo dok je deki ovdje prepustam mu obavezu SKI-infa, uvjek malo porani pa me prestigne u davanju izvjestaja naviko covjek da rano ustaje  :o kao da mu je brera predavao casove

skiDeki

heheh Hare, znas onu izreku "ko rano rani......ceo dan zeva" (:smijeh:

Evo sunce se probika polako, sestosed se vec vrti, verovatno ciste korpe ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

odlicno danas je slabi vjetar vjerujem da ce raditi svi liftovi osim dvosjeda ogorjelica2, deki dok oni ciste korpe ti ocisti grlo onom tvojom medicinkom  puf:) puf:)

bang

kad sam vidjela jutros kamere, i stanje, i naravno prognozu za naredne dane, pitala sam sefa da mi da tri dana odmora, koja sam mislila iskoristiti za prvi maj ..... eh sad cekam njegov odgovor, ako bude pozitivan, ujutro sam na planini ......drzi te mi fige!!!!  ole ole ole ole ole

minjon81

Quote from: looka17 on 07 March, 2011, 22:45:38
Sla¾em se sa Atomicom, htio sam to i ja predlo¾iti. Mislim da ovo sa motorolama ne pije vodu, zamisli situaciju kad je gore 15 foruma¹a koja bi to konfuzija bila! I mo¾e li uop¹te toliki broj motorola raditi na istoj frekvenciji (ne razumijem se ba¹ u to). Naljepnica za kacigu... Nije lo¹e ali ima nas dosta koji ne nosimo kacigu... Jbg. Aj stvarno nek neko otvori temu pa da vidimo predloge!  :bravo::(

Ma nasli smo se i bez svega toga! Ranije se na forumu u nekoliko navrata pricalo o tome...

skiDeki

Neston razmisljam da ne skijam danas, prejako ovo sunce :o :o :o :o :o :o

Hare, cekam te na prvoj zici, plkjoska je napunjena medicinom hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


du long


bang

sef me pustio .....dolazim veceras ......jedva cekam .....mislim da ce ovo biti najbolje skijanje ove sezone ...... ole ole ole ole ole

Big_DANE

Quote from: zbranka on 08 March, 2011, 09:59:03
sef me pustio .....dolazim veceras ......jedva cekam .....mislim da ce ovo biti najbolje skijanje ove sezone ...... ole ole ole ole ole

Blago tebiiiiiiii.... ja bi jos 7 dana! :D  Radi i PRACA mislim da je ovo rekord za pracu da radi ovako dugo!!!! :)

looka


Big_DANE

Quote from: looka17 on 08 March, 2011, 11:22:30
Ko ka¾e da nema Daneta?!  3:(
ideea:( To ti trebalo malo vremena da se rehailituje¹ pa zato nisi posjeæivao forum?! Moglo bi jo¹ 77 a ne 7 dana...  ludzatobom:((

Ja se izvinjavam....nisam imao net dok sam bio na Jahi...a sad rehabilitacija...i naravno fakn dolazar u stvarnost :((((  Uskoro slike ...a video cim se nakanim malo... ili mozda uposlim Hareta! :P

Jooooooooj...gle kakvo je vreme ...a tek STAZE ...NEMA NIKOG DA IH URNISE :P ...jos uvek radi PRACA.... divota!  ludzatobom:((