• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

ee ljudi evo me gore javljam vam se sa tela
Dosta je hladno staze su dobre.

looka


MilanP

Ma kakvi laptop-ovi gore bre stanes na poljice i ides na net xD tamo najbolje hvata wi-fi xD.

Mega Deki

ALARMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.

Znaci ovako. Vreme je definitivno da se ide na skijanje. Ko me prati od ranije znam o cemu govorim. Znaci sutra sam gore pa ko misli lepo da se provede neka dolazi sto pre.
Naravno slike cu slati pa ce se sve i videti, da ne bude da izmisljam.

Pozdrav za Minjon (malo je rano bilo za ici ali ok od sutra...)
Mega Deki


china

ko moze neka ide odmah, mi smo bili do proteklog vikenda i bilo je ekstra, a vidim da ce vreme tek sada biti suncano za one koji to vole

na praèi je super, radila je prosle nedelje

MilanP

Evo mene opet sa tela vam se javljam stvarno je super ako je neko blizu neka navrati.
Bice veceras slika i 2-3 videa

brera


skiDeki

Evo me sa staze, sta da vam kazem, dan suncan, staze idealne predobre, guzve nema, samo se ulece na lift :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


looka



gajo

Quote from: du long on 08 March, 2011, 09:45:47
Sti¾emo anan u èetvrtak... :bravo::(


I ja  anan sti¾em, ali  sutra uveèe,  pa skijanje  do nedelje   :bravo::(

looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

8. je Mart na dan zena samo za njih ide i najbolji ski-izvjestaj sa odlicnim slikama, vrijeme i skijanje(bordanje :P ) do sad najbolje u ovoj sezoni staze su perfektno uradjene
Ski-liftovi koji su radili :
Poljice tanjir
Poljice sestosjed
Ogorjelica sestosjed
Zeljo tanjir
Olimpik tanjir
Praca dvosjed
Jutarnja temperatura je bila nekih -25C, dok je tokom dana porasla na -16C uz pomoc sunca staze su iz sata u sat bile sve bolje i bolje

Ko je slobodan i ko moze da dodje na Jahorinu nek iskoristi ove dane da osjeti najbolje skijanje i uzivanje na kraljici Jahorini

Poljice: